Mögeldorf in Nürnberg
Schmausenbuckstrasse 15,
90482Nürnberg
The next departure is direction Gibitzenhof.
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 15:20:00
-
Business Tower, Nürnberg 15:22:00
-
Marthastr., Nürnberg 15:23:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 15:24:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 15:26:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 15:28:00
-
Marientunnel, Nürnberg 15:30:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 15:32:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 15:35:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 15:37:00
-
Christuskirche, Nürnberg 15:39:00
-
Heynestr., Nürnberg 15:40:00
-
Brehmstr., Nürnberg 15:43:00
-
Alemannenstr., Nürnberg 15:44:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 15:45:00
-
Gibitzenhof, Nürnberg 15:47:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Balthasar-Neumann-Str., Nürnberg 15:21:00
-
Siedlerstr., Nürnberg 15:22:00
-
Tiergarten, Nürnberg 15:24:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 15:25:00
-
Business Tower, Nürnberg 15:27:00
-
Marthastr., Nürnberg 15:28:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 15:29:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 15:31:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 15:33:00
-
Marientunnel, Nürnberg 15:35:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 15:37:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 15:40:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 15:42:00
-
Christuskirche, Nürnberg 15:44:00
-
Humboldtstr., Nürnberg 15:45:00
-
Schuckertstr., Nürnberg 15:46:00
-
Siemensstr., Nürnberg 15:47:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 15:48:00
-
Frankenstr., Nürnberg 15:50:00
-
Trafowerk, Nürnberg 15:52:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 15:53:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 15:55:00
-
Südfriedhof, Nürnberg 15:56:00
-
Saarbrückener Str., Nürnberg 15:57:00
-
Worzeldorfer Str., Nürnberg 15:59:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Balthasar-Neumann-Str., Nürnberg 15:26:00
-
Siedlerstr., Nürnberg 15:27:00
-
Tiergarten, Nürnberg 15:29:00
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg-Rehhof 15:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 15:30:00
-
Schwaig 15:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 15:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 15:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 15:39:00
-
Lauf West 15:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 15:43:00
-
Ottensoos 15:47:00
-
Henfenfeld 15:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 15:53:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 15:30:00
-
Business Tower, Nürnberg 15:32:00
-
Marthastr., Nürnberg 15:33:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 15:34:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 15:36:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 15:38:00
-
Marientunnel, Nürnberg 15:40:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 15:42:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 15:45:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 15:47:00
-
Christuskirche, Nürnberg 15:49:00
-
Heynestr., Nürnberg 15:50:00
-
Brehmstr., Nürnberg 15:53:00
-
Alemannenstr., Nürnberg 15:54:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 15:55:00
-
Gibitzenhof, Nürnberg 15:57:00