Mögeldorf in Nürnberg
Schmausenbuckstrasse 15,
90482Nürnberg
The next departure is direction Nürnberg Hbf.
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg Ostring 00:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 00:34:00
-
Nürnberg Hbf 00:37:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 00:37:00
-
Business Tower, Nürnberg 00:39:00
-
Marthastr., Nürnberg 00:40:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 00:41:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 00:42:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 00:44:00
-
Marientunnel, Nürnberg 00:45:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 00:47:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 00:50:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 00:52:00
-
Christuskirche, Nürnberg 00:54:00
-
Humboldtstr., Nürnberg 00:55:00
-
Schuckertstr., Nürnberg 00:56:00
-
Siemensstr., Nürnberg 00:57:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 00:58:00
-
Frankenstr., Nürnberg 01:00:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Waldstr., Nürnberg 00:40:00
-
Prutzstr., Nürnberg 00:41:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 00:42:00
-
Happurger Str., Nürnberg 00:43:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 00:44:00
-
Brandstr., Nürnberg 00:45:00
-
Hammer, Nürnberg 00:46:00
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 00:47:00
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg-Rehhof 00:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 00:52:00
-
Schwaig 00:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 00:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 00:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 01:01:00
-
Lauf West 01:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 01:05:00
-
Ottensoos 01:09:00
-
Henfenfeld 01:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 01:15:00
-
Happurg 01:18:00
-
Pommelsbrunn 01:21:00
-
Hartmannshof 01:25:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 00:57:00
-
Business Tower, Nürnberg 00:59:00
-
Marthastr., Nürnberg 01:00:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 01:01:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 01:02:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 01:04:00
-
Marientunnel, Nürnberg 01:05:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 01:07:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 01:10:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 01:12:00
-
Christuskirche, Nürnberg 01:14:00
-
Humboldtstr., Nürnberg 01:15:00
-
Schuckertstr., Nürnberg 01:16:00
-
Siemensstr., Nürnberg 01:17:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 01:18:00
-
Frankenstr., Nürnberg 01:20:00
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg-Rehhof 04:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 04:52:00
-
Schwaig 04:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 04:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 04:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 05:01:00
-
Lauf West 05:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 05:05:00
-
Ottensoos 05:09:00
-
Henfenfeld 05:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 05:15:00
-
Happurg 05:18:00
-
Pommelsbrunn 05:21:00
-
Hartmannshof 05:25:00