Laufamholz in Nürnberg
Am Behlanger 32,
90482Nürnberg
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Nürnberg-Laufamholz
-
Schwaig 19:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 19:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 19:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 20:01:00
-
Lauf West 20:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 20:05:00
-
Ottensoos 20:09:00
-
Henfenfeld 20:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 20:15:00
-
Happurg 20:18:00
-
Pommelsbrunn 20:21:00
-
Hartmannshof 20:25:00
Route:
-
Hammer, Nürnberg
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 20:00:00
-
Henfenfelder Str., Nürnberg 20:01:00
-
Hammer, Nürnberg 20:02:00
-
Brandstr., Nürnberg 20:03:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 20:04:00
-
Happurger Str., Nürnberg 20:05:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 20:06:00
-
Prutzstr., Nürnberg 20:08:00
-
Waldstr., Nürnberg 20:09:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:10:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 20:12:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:13:00
-
Goldhammer, Nürnberg 20:14:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 20:15:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 20:16:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 20:18:00
Route:
-
Hammer, Nürnberg
-
Brandstr., Nürnberg 20:03:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 20:04:00
-
Happurger Str., Nürnberg 20:05:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 20:06:00
-
Prutzstr., Nürnberg 20:08:00
-
Waldstr., Nürnberg 20:09:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:10:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 20:12:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:13:00
-
Goldhammer, Nürnberg 20:14:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 20:15:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 20:16:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 20:18:00
Route:
-
Nürnberg-Laufamholz
-
Nürnberg-Rehhof 20:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 20:10:00
-
Nürnberg Ostring 20:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 20:14:00
-
Nürnberg Hbf 20:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 20:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 20:25:00
-
Nürnberg-Eibach 20:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 20:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 20:33:00
-
Katzwang 20:35:00
-
Schwabach-Limbach 20:38:00
-
Schwabach 20:40:00
-
Rednitzhembach 20:43:00
-
Büchenbach 20:47:00
-
Roth 20:50:00
Route:
-
Nürnberg-Laufamholz
-
Schwaig 20:16:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 20:19:00
-
Röthenbach-Steinberg 20:21:00
-
Röthenbach-Seespitze 20:23:00
-
Lauf West 20:25:00
-
Lauf(links Pegnitz) 20:27:00
Route:
-
Hammer, Nürnberg
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 20:20:00
-
Henfenfelder Str., Nürnberg 20:21:00
-
Hammer, Nürnberg 20:22:00
-
Brandstr., Nürnberg 20:23:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 20:24:00
-
Happurger Str., Nürnberg 20:25:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 20:26:00
-
Prutzstr., Nürnberg 20:28:00
-
Waldstr., Nürnberg 20:29:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:30:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 20:32:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 20:33:00
-
Goldhammer, Nürnberg 20:34:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 20:35:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 20:36:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 20:38:00