Eibach in Nürnberg
Wertachstrasse 8,
90451Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Reichelsdorf 16:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 16:53:00
-
Katzwang 16:55:00
-
Schwabach-Limbach 16:58:00
-
Schwabach 17:00:00
-
Rednitzhembach 17:03:00
-
Büchenbach 17:07:00
-
Roth 17:10:00
Route:
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg
-
Schulzentrum Südwest, Nürnberg 16:56:00
-
Pommernstr./Berufsbildungsw., Nürnberg 16:57:00
-
Skopjestr., Nürnberg 16:58:00
-
Glasgowstr., Nürnberg 16:59:00
-
Prager Str., Nürnberg 17:00:00
-
Charkovstr., Nürnberg 17:01:00
-
Geraer Str., Nürnberg 17:02:00
-
Röthenbach, Nürnberg 17:05:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Heidestr., Nürnberg 16:56:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 16:57:00
-
Jägerstr., Nürnberg 16:58:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 16:59:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 17:00:00
-
Röthenbach, Nürnberg 17:02:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 17:08:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 17:09:00
-
Rangaustr., Nürnberg 17:10:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 17:11:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 17:11:00
-
Hügelstr., Nürnberg 17:12:00
-
Glafeystr., Nürnberg 17:13:00
-
Bibertstr., Nürnberg 17:14:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 17:15:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 17:16:00
-
Fürth (Bayern) Süd 17:17:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 17:21:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 17:22:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 17:23:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 17:25:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 17:26:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 17:27:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 17:28:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 17:29:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 17:30:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 17:31:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 17:45:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 17:47:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 17:48:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 17:49:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 17:50:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 17:52:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 17:53:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 17:54:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 17:55:00
-
Fürth (Bayern) Süd 17:57:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 18:01:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 18:02:00
-
Bibertstr., Nürnberg 18:03:00
-
Glafeystr., Nürnberg 18:04:00
-
Hügelstr., Nürnberg 18:05:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 18:06:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 18:08:00
-
Tauberstr., Nürnberg 18:09:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 18:10:00
-
Insinger Str., Nürnberg 18:11:00
-
Röthenbach, Nürnberg 18:12:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 18:17:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 18:18:00
-
Jägerstr., Nürnberg 18:19:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 18:21:00
-
Heidestr., Nürnberg 18:22:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 18:23:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 18:24:00
-
Lechstr., Nürnberg 18:25:00
-
Bremer Str., Nürnberg 18:26:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 18:27:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 18:29:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 18:30:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 18:32:00
-
Trafowerk, Nürnberg 18:33:00
-
Frankenstr., Nürnberg 18:35:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Hamburger Str., Nürnberg 17:04:00
-
Lechstr., Nürnberg 17:05:00
-
Bremer Str., Nürnberg 17:06:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 17:07:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 17:09:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 17:10:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 17:12:00
-
Trafowerk, Nürnberg 17:13:00
-
Frankenstr., Nürnberg 17:15:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Sandreuth 17:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:15:00
-
Nürnberg Hbf 17:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:22:00
-
Nürnberg Ostring 17:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 17:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 17:30:00
-
Schwaig 17:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 17:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 17:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 17:39:00
-
Lauf West 17:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 17:43:00
-
Ottensoos 17:47:00
-
Henfenfeld 17:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:53:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:33:00
-
Katzwang 17:35:00
-
Schwabach-Limbach 17:38:00
-
Schwabach 17:40:00
-
Rednitzhembach 17:43:00
-
Büchenbach 17:47:00
-
Roth 17:50:00