Hauptbahnhof in Neuss
Gielenstrasse ,
41460Neuss
The next departure is direction Deichstr., Neuss.
Route:
-
Hauptbahnhof, Neuss
-
Schwannstr., Neuss 11:32:00
-
Niedertor, Neuss 11:33:00
-
Neustr., Neuss 11:34:00
-
Zolltor, Neuss 11:35:00
-
Stadthalle/Museum, Neuss 11:37:00
-
Alexianerplatz, Neuss 11:39:00
-
Sels, Neuss 11:40:00
-
Dunantstr., Neuss 11:41:00
-
Humboldtstr., Neuss 11:42:00
-
Sporthafen, Neuss 11:43:00
-
Kasterstr., Neuss 11:44:00
-
Hüsenstr., Neuss 11:45:00
-
Werresweg, Neuss 11:46:00
-
Volmerswerther Str., Neuss 11:47:00
-
Kuhweg, Neuss 11:48:00
-
Im Taubental, Neuss 11:50:00
-
Grimlinghausen Am Blankenwasser, Neuss 11:52:00
-
Blindeisenweg, Neuss 11:53:00
-
Am Fuchsberg, Neuss 11:55:00
-
Fuggerstr., Neuss 11:56:00
-
Stüttgen, Neuss 11:57:00
-
Dormagener Str., Neuss 11:58:00
-
Macherscheider Str., Neuss 11:59:00
-
Schmiedeweg, Neuss 12:00:00
-
Deichstr., Neuss 12:01:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Neuss
-
Blücherstr., Neuss 11:35:00
-
Am Kaiser, Neuss 11:37:00
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 11:38:00
-
Handweiser, Düsseldorf 11:41:00
-
Gewerbegebiet Zülpicher Str., Düsseldorf 11:42:00
-
Laacher Weg, Meerbusch 11:43:00
-
Am Wildpfad, Meerbusch 11:45:00
-
Von-Bodelschwingh-Straße, Meerbusch 11:46:00
-
Deutsches Eck, Meerbusch 11:48:00
-
Lortzingstraße, Meerbusch 11:49:00
-
Büderich Kirche, Meerbusch 11:50:00
-
Friedenstraße, Meerbusch 11:51:00
-
Kanzlei, Meerbusch 11:52:00
-
Blumenstraße, Meerbusch 11:53:00
-
Forsthaus, Meerbusch 11:54:00
-
Haus Meer, Meerbusch 11:57:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Neuss
-
Schwannstr., Neuss 11:35:00
-
Niedertor, Neuss 11:36:00
-
Neustr., Neuss 11:37:00
-
Zolltor, Neuss 11:39:00
Route:
-
Neuss Hbf
-
Neuss Am Kaiser 11:37:00
-
Neuss Rheinparkcenter 11:40:00
-
Düsseldorf-Hamm 11:42:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 11:44:00
-
Düsseldorf-Bilk 11:46:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 11:48:00
-
Düsseldorf Hbf 11:51:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 11:55:00
-
Düsseldorf-Zoo 11:56:00
-
Düsseldorf-Derendorf 11:58:00
-
Düsseldorf-Unterrath 12:01:00
-
Düsseldorf Flughafen Terminal 12:05:00
Route:
-
Neuss Hbf
-
Mönchengladbach Hbf 11:48:00
-
Rheydt Hbf 11:53:00
-
Erkelenz 12:00:00
-
Hückelhoven-Baal 12:04:00
-
Lindern 12:08:00
-
Geilenkirchen 12:14:00
-
Übach-Palenberg 12:17:00
-
Herzogenrath 12:22:00
-
Aachen West 12:30:00
-
Aachen Hbf 12:36:00
Route:
-
Neuss Hbf
-
Düsseldorf-Bilk 11:43:00
-
Düsseldorf Hbf 11:48:00