Am Kaiser in Neuss
Düsseldorfer Strasse 184,
41460Neuss
The next departure is direction Haus Meer, Meerbusch.
Route:
-
Am Kaiser, Neuss
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 10:38:00
-
Handweiser, Düsseldorf 10:41:00
-
Gewerbegebiet Zülpicher Str., Düsseldorf 10:42:00
-
Laacher Weg, Meerbusch 10:43:00
-
Am Wildpfad, Meerbusch 10:45:00
-
Von-Bodelschwingh-Straße, Meerbusch 10:46:00
-
Deutsches Eck, Meerbusch 10:48:00
-
Lortzingstraße, Meerbusch 10:49:00
-
Büderich Kirche, Meerbusch 10:50:00
-
Friedenstraße, Meerbusch 10:51:00
-
Kanzlei, Meerbusch 10:52:00
-
Blumenstraße, Meerbusch 10:53:00
-
Forsthaus, Meerbusch 10:54:00
-
Haus Meer, Meerbusch 10:57:00
Route:
-
Neuss Am Kaiser
-
Neuss Rheinparkcenter 10:40:00
-
Düsseldorf-Hamm 10:42:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 10:44:00
-
Düsseldorf-Bilk 10:46:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 10:48:00
-
Düsseldorf Hbf 10:51:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 10:55:00
-
Düsseldorf-Zoo 10:56:00
-
Düsseldorf-Derendorf 10:58:00
-
Düsseldorf-Unterrath 11:01:00
-
Düsseldorf Flughafen Terminal 11:05:00
Route:
-
Neuss Am Kaiser
-
Neuss Hbf 10:41:00
-
Kaarst IKEA 10:51:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 10:53:00
-
Kaarster Bahnhof 10:55:00
-
Kaarster See 10:58:00
Route:
-
Am Kaiser S-Bahnhof, Neuss
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 10:41:00
-
Handweiser, Düsseldorf 10:43:00
-
Aldekerkstraße, Düsseldorf 10:45:00
-
Heesenstraße, Düsseldorf 10:46:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 10:48:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 10:49:00
-
Drususstraße, Düsseldorf 10:50:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 10:52:00
-
Barbarossaplatz, Düsseldorf 10:54:00
-
Luegplatz, Düsseldorf 10:56:00
-
Tonhalle/Ehrenhof, Düsseldorf 10:57:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 10:59:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 11:00:00
-
Oststraße U, Düsseldorf 11:01:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 11:02:00
-
Handelszentrum/Moskauer Str., Düsseldorf 11:04:00
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 11:05:00
-
Ronsdorfer Straße, Düsseldorf 11:07:00
-
Lierenfeld Btf, Düsseldorf 11:08:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 11:11:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 11:12:00
-
Jägerstraße, Düsseldorf 11:13:00
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf 11:14:00
-
Alt Eller, Düsseldorf 11:15:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 11:17:00
Route:
-
Neuss Am Kaiser
-
Neuss Rheinparkcenter 10:47:00
-
Düsseldorf-Hamm 10:49:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 10:51:00
-
Düsseldorf-Bilk 10:53:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 10:55:00
-
Düsseldorf Hbf 10:58:00
-
Düsseldorf-Flingern 11:02:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 11:05:00
-
Erkrath 11:08:00
-
Hochdahl 11:11:00
-
Hochdahl-Millrath 11:13:00
-
Haan-Gruiten 11:16:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 11:22:00
-
Wuppertal-Sonnborn 11:25:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 11:27:00
-
Wuppertal-Steinbeck 11:30:00
-
Wuppertal Hbf 11:32:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 11:35:00
-
Wuppertal-Barmen 11:37:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 11:40:00
Route:
-
Neuss Am Kaiser
-
Neuss Hbf 10:48:00
-
Büttgen 10:53:00
-
Kleinenbroich 10:56:00
-
Korschenbroich 10:59:00
-
Mönchengladbach-Lürrip 11:01:00
-
Mönchengladbach Hbf 11:06:00