Bahnhof in Neusorg
Steinwaldstrasse 10,
95700Neusorg
The next departure is direction Bayreuth Hbf.
Route:
-
Neusorg
-
Immenreuth 12:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 12:15:00
-
Kirchenlaibach 12:18:00
-
Seybothenreuth 12:24:00
-
Stockau 12:28:00
-
Bayreuth Hbf 12:36:00
Route:
-
Neusorg
-
Waldershof 13:01:00
-
Marktredwitz 13:05:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 13:11:00
-
Röslau 13:14:00
-
Marktleuthen 13:19:00
-
Kirchenlamitz Ost 13:23:00
-
Martinlamitz 13:27:00
-
Oberkotzau 13:32:00
-
Hof Hbf 13:38:00
-
Hof-Neuhof 13:41:00
-
Köditz 13:48:00
-
Rothenbürg 13:55:00
-
Selbitz 13:59:00
-
Naila 14:05:00
-
Marxgrün 14:11:00
-
Höllenthal 14:14:00
-
Bad Steben 14:19:00
Route:
-
Neusorg
-
Immenreuth 13:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 13:15:00
-
Kirchenlaibach 13:18:00
-
Seybothenreuth 13:24:00
-
Stockau 13:28:00
-
Bayreuth Hbf 13:36:00
Route:
-
Bahnhof, Neusorg
-
Hauptstraße, Neusorg 13:21:00
-
Luisenburgstraße, Neusorg 13:21:00
-
Raiffeisenbank, Neusorg 13:21:00
-
Talstraße, Neusorg 13:21:00
-
Riglasreuth Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Stöcken Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Seniorenheim, Neusorg 13:21:00
-
Schwarzenreuth, Neusorg 13:23:00
-
Brand Ort 13:31:00
-
Fuhrmannsreuth, Brand 13:31:00
-
Grünberg, Brand 13:31:00
-
Neubrand, Brand 13:31:00
-
Oberölbühl, Brand 13:31:00
-
Ebnather Straße/Friedhof, Brand 13:31:00
-
Haid, Ebnath 13:36:00
-
Schwarzenreuther Straße, Ebnath 13:36:00
-
Süden, Ebnath 13:36:00
-
Grünlas, Ebnath 13:36:00
-
Hermannsreuth Ort, Ebnath 13:36:00
-
Selingau, Ebnath 13:36:00
-
Harlachhammer, Waldershof 13:44:00
-
Pilgramsreuth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Rothenfurth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Kössain, Waldershof 13:47:00
-
Rodenzenreuth, Waldershof 13:47:00
-
Schurbach, Waldershof 13:47:00
-
Bahnhof, Waldershof 13:52:00
-
Markt, Waldershof 13:52:00
-
Siedlung, Waldershof 13:52:00
-
Ziegelanger, Waldershof 13:52:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 13:57:00
-
Klinikum, Marktredwitz 13:57:00
-
Neues Rathaus/KEC, Marktredwitz 13:57:00
-
Schulzentrum, Marktredwitz 13:57:00
-
Waldershofer Straße, Marktredwitz 13:57:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 14:00:00
Route:
-
Hauptstraße, Neusorg
-
Luisenburgstraße, Neusorg 13:21:00
-
Raiffeisenbank, Neusorg 13:21:00
-
Talstraße, Neusorg 13:21:00
-
Riglasreuth Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Stöcken Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Seniorenheim, Neusorg 13:21:00
-
Schwarzenreuth, Neusorg 13:23:00
-
Brand Ort 13:31:00
-
Fuhrmannsreuth, Brand 13:31:00
-
Grünberg, Brand 13:31:00
-
Neubrand, Brand 13:31:00
-
Oberölbühl, Brand 13:31:00
-
Ebnather Straße/Friedhof, Brand 13:31:00
-
Haid, Ebnath 13:36:00
-
Schwarzenreuther Straße, Ebnath 13:36:00
-
Süden, Ebnath 13:36:00
-
Grünlas, Ebnath 13:36:00
-
Hermannsreuth Ort, Ebnath 13:36:00
-
Selingau, Ebnath 13:36:00
-
Harlachhammer, Waldershof 13:44:00
-
Pilgramsreuth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Rothenfurth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Kössain, Waldershof 13:47:00
-
Rodenzenreuth, Waldershof 13:47:00
-
Schurbach, Waldershof 13:47:00
-
Bahnhof, Waldershof 13:52:00
-
Markt, Waldershof 13:52:00
-
Siedlung, Waldershof 13:52:00
-
Ziegelanger, Waldershof 13:52:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 13:57:00
-
Klinikum, Marktredwitz 13:57:00
-
Neues Rathaus/KEC, Marktredwitz 13:57:00
-
Schulzentrum, Marktredwitz 13:57:00
-
Waldershofer Straße, Marktredwitz 13:57:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 14:00:00
Route:
-
Raiffeisenbank, Neusorg
-
Talstraße, Neusorg 13:21:00
-
Riglasreuth Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Stöcken Abzw., Neusorg 13:21:00
-
Seniorenheim, Neusorg 13:21:00
-
Schwarzenreuth, Neusorg 13:23:00
-
Brand Ort 13:31:00
-
Fuhrmannsreuth, Brand 13:31:00
-
Grünberg, Brand 13:31:00
-
Neubrand, Brand 13:31:00
-
Oberölbühl, Brand 13:31:00
-
Ebnather Straße/Friedhof, Brand 13:31:00
-
Haid, Ebnath 13:36:00
-
Schwarzenreuther Straße, Ebnath 13:36:00
-
Süden, Ebnath 13:36:00
-
Grünlas, Ebnath 13:36:00
-
Hermannsreuth Ort, Ebnath 13:36:00
-
Selingau, Ebnath 13:36:00
-
Harlachhammer, Waldershof 13:44:00
-
Pilgramsreuth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Rothenfurth Abzw., Pullenreuth 13:44:00
-
Kössain, Waldershof 13:47:00
-
Rodenzenreuth, Waldershof 13:47:00
-
Schurbach, Waldershof 13:47:00
-
Bahnhof, Waldershof 13:52:00
-
Markt, Waldershof 13:52:00
-
Siedlung, Waldershof 13:52:00
-
Ziegelanger, Waldershof 13:52:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 13:57:00
-
Klinikum, Marktredwitz 13:57:00
-
Neues Rathaus/KEC, Marktredwitz 13:57:00
-
Schulzentrum, Marktredwitz 13:57:00
-
Waldershofer Straße, Marktredwitz 13:57:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 14:00:00