Bahnhof in Neumarkt i.d. OPf.
,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Plattling.
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Deining(Oberpf) 05:27:00
-
Batzhausen 05:31:00
-
Seubersdorf 05:34:00
-
Parsberg 05:39:00
-
Mausheim 05:44:00
-
Beratzhausen 05:47:00
-
Laaber 05:53:00
-
Deuerling 05:57:00
-
Undorf 06:00:00
-
Etterzhausen 06:03:00
-
Regensburg-Prüfening 06:07:00
-
Regensburg Hbf 06:13:00
-
Regensburg-Burgweinting 06:22:00
-
Obertraubling 06:25:00
-
Sünching 06:34:00
-
Radldorf(Niederbay) 06:39:00
-
Straubing 06:45:00
-
Straßkirchen 06:52:00
-
Plattling 07:00:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Nürnberg Hbf 05:46:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 05:35:00
-
Postbauer-Heng 05:39:00
-
Oberferrieden 05:42:00
-
Burgthann 05:45:00
-
Mimberg 05:48:00
-
Ochenbruck 05:50:00
-
Feucht Ost 05:53:00
-
Feucht 05:55:00
-
Nürnberg Hbf 06:07:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:10:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 06:12:00
-
Fürth(Bay)Hbf 06:16:00
-
Fürth-Klinikum 06:20:00
-
Vach 06:24:00
-
Eltersdorf 06:27:00
-
Erlangen-Bruck 06:30:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 06:31:00
-
Erlangen 06:34:00
-
Bubenreuth 06:38:00
-
Baiersdorf 06:41:00
-
Kersbach 06:44:00
-
Forchheim(Oberfr) 06:49:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Fa. Dehn, Neumarkt i.d. Oberpfalz 05:41:00
-
Fa. Pfleiderer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 05:42:00
-
Ingolstädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 05:43:00
-
Am Anger, Sengenthal 05:48:00
-
Kirche, Sengenthal 05:50:00
-
Dorfstr., Sengenthal 05:51:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 05:54:00
-
Fa. Dehn, Mühlhausen (Oberpfalz) 05:56:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 05:58:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 06:01:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 06:02:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 06:03:00
-
Pollanten Nord, Berching 06:06:00
-
Pollanten Süd, Berching 06:07:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 06:08:00
-
Wegscheid, Berching 06:09:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 06:11:00
-
Neumarkter Tor, Berching 06:15:00
-
Vorstadt, Berching 06:15:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 06:17:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 06:21:00
-
Plankstetten Ost, Berching 06:23:00
-
Frauenkirche, Beilngries 06:28:00
-
Ringstr., Beilngries 06:29:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 06:30:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 06:31:00
-
Leising, Beilngries 06:33:00
-
Kottingwörth, Beilngries 06:35:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 06:38:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 06:40:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 06:43:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 06:44:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 06:46:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 06:47:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Deining(Oberpf) 05:56:00
-
Batzhausen 06:00:00
-
Seubersdorf 06:03:00
-
Parsberg 06:08:00
-
Mausheim 06:13:00
-
Beratzhausen 06:16:00
-
Laaber 06:22:00
-
Deuerling 06:26:00
-
Undorf 06:29:00
-
Etterzhausen 06:32:00
-
Regensburg-Prüfening 06:36:00
-
Regensburg Hbf 06:42:00
-
Regensburg-Burgweinting 06:57:00
-
Obertraubling 07:00:00
-
Sünching 07:10:00
-
Radldorf(Niederbay) 07:16:00
-
Straubing 07:22:00
-
Straßkirchen 07:30:00
-
Plattling 07:38:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 05:55:00
-
Postbauer-Heng 05:59:00
-
Oberferrieden 06:02:00
-
Burgthann 06:05:00
-
Mimberg 06:08:00
-
Ochenbruck 06:10:00
-
Feucht Ost 06:13:00
-
Feucht 06:15:00
-
Nürnberg Hbf 06:27:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:31:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 06:33:00
-
Fürth(Bay)Hbf 06:37:00
-
Fürth-Klinikum 06:41:00
-
Vach 06:44:00
-
Eltersdorf 06:48:00
-
Erlangen-Bruck 06:50:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 06:52:00
-
Erlangen 06:54:00
-
Bubenreuth 06:59:00
-
Baiersdorf 07:02:00
-
Kersbach 07:05:00
-
Forchheim(Oberfr) 07:10:00