Bahnhof in Neulußheim
Bahnhofstrasse 1,
68809Neulußheim
The next departure is direction Speyer Domplatz.
Route:
-
Bahnhof, Neulußheim
-
Rathaus, Neulußheim 10:59:00
-
Apotheke, Neulußheim 11:00:00
-
Altreut, Altlußheim 11:01:00
-
Hauptstraße 111, Altlußheim 11:03:00
-
Rebstöckl, Altlußheim 11:04:00
-
Lußhof Rheinbr, Altlußheim 11:09:00
-
Domplatz, Speyer 11:14:00
Route:
-
Bahnhof, Neulußheim
-
Am Kreisel, Reilingen 11:28:00
-
See, St. Leon-Rot 11:32:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 11:35:00
-
Neue Heimat, St. Leon-Rot 11:36:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 11:38:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 11:40:00
-
Roter Straße, St. Leon-Rot 11:41:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 11:42:00
-
Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 11:43:00
-
Hauptstraße, St. Leon-Rot 11:44:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 11:45:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 11:48:00
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 11:49:00
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch 11:50:00
Route:
-
Neulußheim
-
Hockenheim 11:28:00
-
Oftersheim 11:33:00
-
Schwetzingen 11:35:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 11:39:00
-
Mannheim-Rheinau 11:41:00
-
Mannheim-Neckarau 11:45:00
-
Mannheim Hbf 11:50:00
-
Mannheim Handelshafen 11:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 12:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 12:03:00
-
Mannheim-Waldhof 12:05:00
-
Lampertheim 12:10:00
-
Bürstadt 12:18:00
-
Bobstadt 12:21:00
-
Biblis 12:24:00
-
Groß Rohrheim 12:29:00
Route:
-
Bahnhof, Neulußheim
-
Rathaus, Neulußheim 11:29:00
-
Apotheke, Neulußheim 11:30:00
-
Altreut, Altlußheim 11:31:00
-
Hauptstraße 111, Altlußheim 11:33:00
-
Rebstöckl, Altlußheim 11:34:00
-
Lußhof Rheinbr, Altlußheim 11:39:00
-
Domplatz, Speyer 11:44:00
Route:
-
Bahnhof, Neulußheim
-
Sportplatz, Reilingen 11:33:00
-
Haydnallee, Reilingen 11:34:00
-
Katholischer Kindergarten, Reilingen 11:35:00
-
Trafostation, Reilingen 11:36:00
-
Hauptstraße, Reilingen 11:38:00
-
Rathaus, Reilingen 11:40:00
-
Wilhelmstraße, Reilingen 11:42:00
-
Heinrich-von-Kleist-Straße, Hockenheim 11:45:00
-
Rathaus, Hockenheim 11:47:00
-
Kaiserstraße, Hockenheim 11:49:00
-
Bahnhof, Hockenheim 11:51:00
-
Überführungsstraße, Hockenheim 11:54:00
-
Talhaus Süpag, Hockenheim 11:56:00
-
Talhaus 4.Industriestraße, Hockenheim 11:57:00
-
Hardtbachbrücke, Hockenheim 11:58:00
-
Gewerbegebiet Süd, Ketsch 12:01:00
-
Albrecht, Ketsch 12:03:00
-
Karlsruher Straße, Ketsch 12:05:00
-
Schillerplatz, Ketsch 12:08:00
-
Bahnhof, Ketsch 12:10:00
-
Waldsportplatz, Ketsch 12:12:00
-
Stadion, Schwetzingen 12:14:00
-
Krankenh./Zähringerstraße, Schwetzingen 12:16:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 12:18:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 12:20:00
-
Schlossplatz, Schwetzingen 12:24:00
-
Markgrafenstraße, Schwetzingen 12:28:00
-
Bahnhof, Oftersheim 12:30:00
-
Lessingstraße, Oftersheim 12:31:00
-
Rathaus, Oftersheim 12:36:00
-
Wiesenstraße, Oftersheim 12:38:00
-
Hardtwaldring, Oftersheim 12:39:00
-
Kurpfalzhof, Heidelberg 12:43:00
-
Kirchheim Grasweg, Heidelberg 12:49:00
-
Pleikartsförsterhof, Heidelberg 12:51:00
-
SNP dome, Heidelberg 12:52:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 12:54:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 12:58:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 13:01:00
Route:
-
Neulußheim
-
Waghäusel 11:33:00
-
Wiesental 11:36:00
-
Graben-Neudorf 11:44:00