Bahnhof in Neubiberg
Bahnhofsplatz 1,
85579Neubiberg
The next departure is direction Grasbrunn, Lehnerstraße.
Route:
-
Neubiberg
-
Rathaus, Neubiberg 13:01:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 13:02:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 13:04:00
-
Gymnasium, Neubiberg 13:06:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 13:07:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 13:08:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 13:09:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 13:10:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 13:11:00
-
Brennerei, Putzbrunn 13:13:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 13:14:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 13:15:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 13:16:00
-
Kirchplatz, Grasbrunn 13:21:00
-
Lehnerstraße, Grasbrunn 13:24:00
Route:
-
Neubiberg
-
Rathaus, Neubiberg 13:05:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 13:06:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 13:07:00
-
Schulzstraße, Neubiberg 13:08:00
-
Wotanstraße, Neubiberg 13:09:00
-
Lena-Christ-Straße, Neubiberg 13:10:00
-
Anzengruberstraße, Neubiberg 13:11:00
-
Neubiberger Straße, Putzbrunn 13:12:00
-
Isarweg, Putzbrunn 13:14:00
Route:
-
Neubiberg
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 13:06:00
-
Neuperlach Süd, München 13:10:00
Route:
-
Neubiberg
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 13:08:00
-
Neuperlach Süd, München 13:12:00
Route:
-
Neubiberg
-
München-Neuperlach Süd 13:12:00
-
München-Perlach 13:14:00
-
München-Giesing 13:18:00
-
München St.Martin-Str. 13:19:00
-
München Ost 13:21:00
-
München Rosenheimer Platz 13:24:00
-
München Isartor 13:26:00
-
München Marienplatz 13:28:00
-
München Karlsplatz 13:29:00
-
München Hbf (tief) 13:31:00
-
München Hackerbrücke 13:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:34:00
-
München Heimeranplatz 13:39:00
-
München Harras 13:42:00
-
München-Mittersendling 13:43:00
-
München Siemenswerke 13:45:00
-
München-Solln 13:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 13:50:00
-
Pullach 13:52:00
-
Höllriegelskreuth 13:54:00
-
Buchenhain 13:56:00
-
Baierbrunn 13:59:00
-
Hohenschäftlarn 14:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 14:05:00
-
Icking 14:09:00
-
Wolfratshausen 14:14:00
Route:
-
Neubiberg
-
Ottobrunn 13:13:00
-
Hohenbrunn 13:15:00
-
Wächterhof 13:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:20:00
-
Dürrnhaar 13:24:00
-
Aying 13:28:00
-
Peiß 13:32:00
-
Großhelfendorf 13:34:00
-
Kreuzstraße 13:38:00