Bahnhof in Neckarsteinach
Bahnhofstrasse 30,
69239Neckarsteinach
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Neckarsteinach
-
Neckargemünd Altstadt 11:46:00
-
Neckargemünd 11:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 11:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 11:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 11:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 12:00:00
-
Heidelberg Hbf 12:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 12:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 12:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 12:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 12:15:00
-
Mannheim Hbf 12:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:27:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 12:30:00
-
Limburgerhof 12:35:00
-
Schifferstadt 12:39:00
-
Böhl-Iggelheim 12:44:00
-
Haßloch(Pfalz) 12:48:00
-
Neustadt-Böbig 12:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 12:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 13:09:00
-
Neidenfels 13:12:00
-
Weidenthal 13:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 13:20:00
-
Hochspeyer 13:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 13:33:00
-
Kennelgarten 13:37:00
-
Vogelweh 13:40:00
-
Einsiedlerhof 13:42:00
-
Kindsbach 13:45:00
-
Landstuhl 13:48:00
-
Hauptstuhl 13:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 13:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 14:05:00
Route:
-
Neckarsteinach
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 11:48:00
-
Hirschhorn(Neckar) 11:52:00
-
Eberbach 11:58:00
-
Lindach 12:03:00
-
Zwingenberg(Baden) 12:06:00
-
Neckargerach 12:10:00
-
Binau 12:13:00
-
Mosbach-Neckarelz 12:17:00
-
Mosbach West 12:20:00
-
Mosbach(Baden) 12:23:00
Route:
-
Neckarsteinach
-
Neckargemünd Altstadt 12:16:00
-
Neckargemünd 12:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 12:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 12:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 12:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 12:30:00
-
Heidelberg Hbf 12:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 12:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 12:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 12:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 12:45:00
-
Mannheim Hbf 12:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 13:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 13:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 13:07:00
-
Limburgerhof 13:10:00
-
Schifferstadt 13:14:00
-
Böhl-Iggelheim 13:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 13:22:00
-
Neustadt-Böbig 13:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 13:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 13:37:00
-
Neidenfels 13:40:00
-
Weidenthal 13:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 13:48:00
-
Hochspeyer 13:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 13:59:00
Route:
-
Neckarsteinach
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 12:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 12:21:00
-
Eberbach 12:28:00
-
Lindach 12:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 12:36:00
-
Neckargerach 12:40:00
-
Binau 12:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 12:47:00
-
Mosbach West 12:50:00
-
Mosbach(Baden) 12:52:00
-
Neckarburken 12:56:00
-
Dallau 12:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 13:02:00
-
Oberschefflenz 13:06:00
-
Eicholzheim 13:09:00
-
Seckach 13:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 13:16:00
-
Adelsheim Nord 13:19:00
-
Osterburken 13:23:00
Route:
-
Bahnhof, Neckarsteinach
-
Neckarsteinach Mitte 12:25:00
-
Lederfabrik, Neckarsteinach 12:26:00
-
Sportplatz, Neckarsteinach 12:28:00
-
Abzw. Lindenbach, Schönau (Odenwald) 12:31:00
-
Gewerbegebiet, Schönau (Odenwald) 12:32:00
-
Festplatz, Schönau (Odenwald) 12:33:00
-
Rathausstraße, Schönau (Odenwald) 12:35:00
-
Marktplatz, Schönau (Odenwald) 12:36:00
-
Abzw. Schul- und Sportzentrum, Schönau (Odenwald) 12:37:00
-
Altneudorf Abzw. Klinge, Schönau (Odenwald) 12:40:00
-
Altneudorf Krone, Schönau (Odenwald) 12:41:00
-
Altneudorf Pflug, Schönau (Odenwald) 12:43:00
-
Marktplatz, Heiligkreuzsteinach 12:47:00
Route:
-
Bahnhof, Neckarsteinach
-
Schloßsteige, Neckarsteinach 12:37:00
-
Kleingemünd Schwimmbad, Neckargemünd 12:40:00
-
Kleingemünd Ort, Neckargemünd 12:41:00
-
Neckarbrücke, Neckargemünd 12:43:00
-
Bahnhof, Neckargemünd 12:45:00
-
Melacpass, Neckargemünd 12:46:00
-
Kümmelbacher Hof, Neckargemünd 12:47:00
-
Schlierbach Orthopädische Klinik, Heidelberg 12:49:00
-
Schlierbach Ziegelhausen Bahnhof, Heidelberg 12:51:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 12:53:00
-
Altstadt, Heidelberg 12:56:00
-
Alte Brücke, Heidelberg 12:58:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 12:59:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 13:03:00
-
Seegarten, Heidelberg 13:05:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 13:06:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 13:07:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 13:10:00