Bahnhof in Neckargerach
Guttenbacher Pfad 1,
69437Neckargerach
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Neckargerach
-
Binau 09:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 09:47:00
-
Mosbach West 09:50:00
-
Mosbach(Baden) 09:52:00
-
Neckarburken 09:56:00
-
Dallau 09:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 10:02:00
-
Oberschefflenz 10:06:00
-
Eicholzheim 10:09:00
-
Seckach 10:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 10:16:00
-
Adelsheim Nord 10:19:00
-
Osterburken 10:23:00
Route:
-
Neckargerach
-
Zwingenberg(Baden) 09:49:00
-
Lindach 09:52:00
-
Eberbach 09:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 10:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 10:08:00
-
Neckarsteinach 10:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 10:16:00
-
Neckargemünd 10:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 10:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 10:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 10:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 10:30:00
-
Heidelberg Hbf 10:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 10:35:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 10:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 10:45:00
-
Mannheim Hbf 10:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 11:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 11:08:00
-
Limburgerhof 11:10:00
-
Schifferstadt 11:14:00
-
Böhl-Iggelheim 11:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 11:22:00
-
Neustadt-Böbig 11:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 11:30:00
-
Lambrecht(Pfalz) 11:37:00
-
Neidenfels 11:40:00
-
Weidenthal 11:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 11:48:00
-
Hochspeyer 11:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 11:59:00
Route:
-
Neckargerach
-
Binau 10:13:00
-
Mosbach-Neckarelz 10:17:00
-
Mosbach West 10:20:00
-
Mosbach(Baden) 10:23:00
Route:
-
Neckargerach
-
Zwingenberg(Baden) 10:19:00
-
Lindach 10:22:00
-
Eberbach 10:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 10:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 10:38:00
-
Neckarsteinach 10:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 10:46:00
-
Neckargemünd 10:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 10:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 10:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 10:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 11:00:00
-
Heidelberg Hbf 11:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 11:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 11:15:00
-
Mannheim Hbf 11:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:31:00
-
Limburgerhof 11:37:00
-
Schifferstadt 11:41:00
-
Böhl-Iggelheim 11:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 11:48:00
-
Neustadt-Böbig 11:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 11:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 12:09:00
-
Neidenfels 12:12:00
-
Weidenthal 12:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 12:20:00
-
Hochspeyer 12:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 12:33:00
-
Kennelgarten 12:37:00
-
Vogelweh 12:40:00
-
Einsiedlerhof 12:42:00
-
Kindsbach 12:45:00
-
Landstuhl 12:48:00
-
Hauptstuhl 12:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 12:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 13:06:00
Route:
-
Bahnhof, Neckargerach
-
Marktplatz, Neckargerach 10:31:00
-
Reichenbuch Kirchenstraße, Mosbach 10:36:00
-
Reichenbuch Schulstraße, Mosbach 10:36:00
-
Lauerskreuz Ort, Neckargerach 10:45:00
Route:
-
Marktplatz, Neckargerach
-
Reichenbuch Kirchenstraße, Mosbach 10:36:00
-
Reichenbuch Schulstraße, Mosbach 10:36:00
-
Lauerskreuz Ort, Neckargerach 10:45:00