Bahnhof in Neckargemünd
Bahnhofstrasse 19,
69151Neckargemünd
The next departure is direction Reichartshausen.
Route:
-
Bahnhof, Neckargemünd
-
Hanfmarkt, Neckargemünd 05:04:00
-
Altes Rathaus, Neckargemünd 05:05:00
-
Stadttor, Neckargemünd 05:06:00
-
Dreikreuzweg, Neckargemünd 05:08:00
-
Kreisstraße, Wiesenbach (Baden) 05:10:00
-
Poststraße, Wiesenbach (Baden) 05:11:00
-
Rathaus, Wiesenbach (Baden) 05:12:00
-
Löwen, Wiesenbach (Baden) 05:13:00
-
Sportplatz, Wiesenbach (Baden) 05:14:00
-
Langenzell, Wiesenbach (Baden) 05:16:00
-
Lobenfeld Ortsmitte, Lobbach 05:19:00
-
Lobenfelder Straße, Spechbach 05:22:00
-
Wolfstraße, Spechbach 05:23:00
-
Schulzentrum, Epfenbach 05:25:00
-
Epfenbach Ort 05:27:00
-
Siedlung, Epfenbach 05:28:00
-
Alter Rathausplatz, Reichartshausen 05:31:00
Route:
-
Neckargemünd
-
Bammental 05:18:00
-
Reilsheim 05:19:00
-
Mauer(b Heidelberg) 05:22:00
-
Meckesheim 05:26:00
-
Zuzenhausen 05:29:00
-
Hoffenheim 05:32:00
-
Sinsheim(Elsenz) Hbf 05:36:00
-
Sinsheim Museum/Arena 05:38:00
-
Steinsfurt 05:40:00
-
Reihen 05:42:00
-
Ittlingen 05:46:00
-
Richen(b Eppingen) 05:49:00
-
Eppingen 05:54:00
Route:
-
Bahnhof, Neckargemünd
-
Schützenhausbrücke, Neckargemünd 05:20:00
-
Hanfmarkt, Neckargemünd 05:21:00
-
Altes Rathaus, Neckargemünd 05:23:00
-
Stadttor, Neckargemünd 05:24:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Neckargemünd 05:25:00
-
Dreikreuzweg, Neckargemünd 05:26:00
-
Herrenweg, Neckargemünd 05:27:00
-
Bildungszentrum, Neckargemünd 05:28:00
Route:
-
Neckargemünd
-
Heidelberg Orthopädie 05:41:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 05:42:00
-
Heidelberg-Altstadt 05:45:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 05:49:00
-
Heidelberg Hbf 05:51:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:54:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:59:00
-
Mannheim-Seckenheim 06:02:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 06:04:00
-
Mannheim Hbf 06:09:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 06:14:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 06:17:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 06:20:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 06:22:00
-
Limburgerhof 06:25:00
-
Schifferstadt 06:28:00
-
Böhl-Iggelheim 06:32:00
-
Haßloch(Pfalz) 06:35:00
-
Neustadt-Böbig 06:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 06:43:00
-
Lambrecht(Pfalz) 07:06:00
-
Neidenfels 07:09:00
-
Weidenthal 07:14:00
-
Frankenstein(Pfalz) 07:17:00
-
Hochspeyer 07:22:00
-
Kaiserslautern Hbf 07:29:00
-
Kennelgarten 07:37:00
-
Vogelweh 07:39:00
-
Einsiedlerhof 07:43:00
-
Kindsbach 07:46:00
-
Landstuhl 07:48:00
-
Hauptstuhl 07:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 07:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 08:06:00
Route:
-
Bahnhof, Neckargemünd
-
Melacpass, Neckargemünd 05:43:00
-
Kümmelbacher Hof, Neckargemünd 05:44:00
-
Schlierbach Orthopädische Klinik, Heidelberg 05:46:00
-
Schlierbach Ziegelhausen Bahnhof, Heidelberg 05:48:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 05:50:00
-
Altstadt, Heidelberg 05:53:00
-
Alte Brücke, Heidelberg 05:55:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 05:56:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 06:00:00
-
Seegarten, Heidelberg 06:02:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 06:03:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 06:04:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 06:07:00
Route:
-
Neckargemünd
-
Heidelberg Hbf 05:58:00