Altstadt in Neckargemünd
K4200 ,
69151Neckargemünd
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckargemünd 06:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 06:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 06:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 06:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 07:00:00
-
Heidelberg Hbf 07:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 07:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:09:00
-
Mannheim-Seckenheim 07:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:15:00
-
Mannheim Hbf 07:20:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 07:27:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 07:30:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 07:32:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 07:35:00
-
Limburgerhof 07:37:00
-
Schifferstadt 07:41:00
-
Böhl-Iggelheim 07:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 07:49:00
-
Neustadt-Böbig 07:55:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 07:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 08:09:00
-
Neidenfels 08:12:00
-
Weidenthal 08:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 08:20:00
-
Hochspeyer 08:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 08:33:00
-
Kennelgarten 08:37:00
-
Vogelweh 08:40:00
-
Einsiedlerhof 08:42:00
-
Kindsbach 08:45:00
-
Landstuhl 08:48:00
-
Hauptstuhl 08:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 08:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 09:06:00
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckarsteinach 07:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 07:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 07:21:00
-
Eberbach 07:28:00
-
Lindach 07:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 07:36:00
-
Neckargerach 07:40:00
-
Binau 07:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 07:47:00
-
Mosbach West 07:50:00
-
Mosbach(Baden) 07:52:00
-
Neckarburken 07:56:00
-
Dallau 07:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 08:02:00
-
Oberschefflenz 08:06:00
-
Eicholzheim 08:09:00
-
Seckach 08:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 08:16:00
-
Adelsheim Nord 08:19:00
-
Osterburken 08:23:00
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckargemünd 07:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 07:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 07:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 07:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 08:00:00
-
Heidelberg Hbf 08:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 08:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 08:11:00
-
Mannheim-Seckenheim 08:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 08:16:00
-
Mannheim Hbf 08:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 08:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 08:31:00
-
Limburgerhof 08:37:00
-
Schifferstadt 08:41:00
-
Böhl-Iggelheim 08:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 08:48:00
-
Neustadt-Böbig 08:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 08:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 09:09:00
-
Neidenfels 09:12:00
-
Weidenthal 09:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 09:20:00
-
Hochspeyer 09:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 09:33:00
-
Kennelgarten 09:37:00
-
Vogelweh 09:40:00
-
Einsiedlerhof 09:42:00
-
Kindsbach 09:45:00
-
Landstuhl 09:48:00
-
Hauptstuhl 09:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 09:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 10:06:00
Route:
-
Eisenbahnbrücke, Neckargemünd
-
Rainbach, Neckargemünd 08:06:00
-
Dilsberg Neuhof, Neckargemünd 08:10:00
-
Dilsberg Blumenstrich, Neckargemünd 08:11:00
-
Dilsbergerhof, Neckargemünd 08:12:00
-
Dilsberg Vor dem Tor, Neckargemünd 08:16:00
-
Dilsberg Abzw. Mückenloch, Neckargemünd 08:18:00
-
Mückenloch Ortsmitte, Neckargemünd 08:19:00
-
Neckarhäuserhof Grüner Baum, Neckargemünd 08:24:00
Route:
-
Stadttor, Neckargemünd
-
Friedrich-Ebert-Straße, Neckargemünd 08:06:00
-
Dreikreuzweg, Neckargemünd 08:07:00
-
Herrenweg, Neckargemünd 08:08:00
-
Bildungszentrum, Neckargemünd 08:09:00
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckarsteinach 08:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 08:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 08:22:00
-
Eberbach 08:28:00
-
Lindach 08:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 08:36:00
-
Neckargerach 08:40:00
-
Binau 08:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 08:47:00
-
Mosbach West 08:50:00
-
Mosbach(Baden) 08:52:00
-
Neckarburken 08:56:00
-
Dallau 08:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 09:02:00
-
Oberschefflenz 09:06:00
-
Eicholzheim 09:09:00
-
Seckach 09:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 09:16:00
-
Adelsheim Nord 09:19:00
-
Osterburken 09:23:00