Altstadt in Neckargemünd
K4200 ,
69151Neckargemünd
The next departure is direction Neckargemünd Bf..
Route:
-
Eisenbahnbrücke, Neckargemünd
-
Letzter Heller, Neckargemünd 13:03:00
-
Hanfmarkt, Neckargemünd 13:04:00
-
Schützenhausbrücke, Neckargemünd 13:05:00
-
Bahnhof, Neckargemünd 13:06:00
Route:
-
Stadttor, Neckargemünd
-
Friedrich-Ebert-Straße, Neckargemünd 13:06:00
-
Dreikreuzweg, Neckargemünd 13:07:00
-
Herrenweg, Neckargemünd 13:08:00
-
Bildungszentrum, Neckargemünd 13:09:00
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckarsteinach 13:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 13:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 13:21:00
-
Eberbach 13:28:00
-
Lindach 13:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 13:36:00
-
Neckargerach 13:40:00
-
Binau 13:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 13:47:00
-
Mosbach West 13:50:00
-
Mosbach(Baden) 13:52:00
-
Neckarburken 13:56:00
-
Dallau 13:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 14:02:00
-
Oberschefflenz 14:06:00
-
Eicholzheim 14:09:00
-
Seckach 14:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 14:16:00
-
Adelsheim Nord 14:19:00
-
Osterburken 14:23:00
Route:
-
Stadttor, Neckargemünd
-
Letzter Heller, Neckargemünd 13:12:00
-
Hanfmarkt, Neckargemünd 13:13:00
-
Bahnhof, Neckargemünd 13:15:00
Route:
-
Stadttor, Neckargemünd
-
Letzter Heller, Neckargemünd 13:13:00
-
Hanfmarkt, Neckargemünd 13:15:00
-
Schützenhausbrücke, Neckargemünd 13:16:00
-
Bahnhof, Neckargemünd 13:18:00
-
Melacpass, Neckargemünd 13:20:00
-
Kümmelbacher Hof, Neckargemünd 13:21:00
-
Schlierbach Orthopädische Klinik, Heidelberg 13:23:00
-
Schlierbach Im Grund, Heidelberg 13:24:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 13:25:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 13:26:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 13:27:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 13:28:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 13:30:00
-
Altstadt, Heidelberg 13:31:00
-
Alte Brücke, Heidelberg 13:33:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 13:34:00
-
Stadthalle, Heidelberg 13:35:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 13:36:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 13:38:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 13:41:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 13:42:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 13:43:00
-
Betriebshof, Heidelberg 13:45:00
-
Gneisenaustraße, Heidelberg 13:48:00
-
Neckarspitze, Heidelberg 13:49:00
-
Wieblingen Bonhoefferstraße, Heidelberg 13:50:00
-
Wieblingen Ludwig-Guttmann-Straße, Heidelberg 13:51:00
-
Wieblingen Lerchenbuckel, Heidelberg 13:52:00
-
Wieblingen Hermann-Treiber-Straße, Heidelberg 13:53:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 13:54:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 13:56:00
-
Wieblingen Maltesergasse, Heidelberg 13:57:00
-
Wieblingen Käfertaler Straße, Heidelberg 13:58:00
-
Wieblingen Nord, Heidelberg 13:59:00
Route:
-
Neckargemünd Altstadt
-
Neckargemünd 13:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 13:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 13:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 13:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 13:30:00
-
Heidelberg Hbf 13:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 13:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 13:45:00
-
Mannheim Hbf 13:50:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 14:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 14:07:00
-
Limburgerhof 14:10:00
-
Schifferstadt 14:14:00
-
Böhl-Iggelheim 14:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 14:22:00
-
Neustadt-Böbig 14:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 14:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 14:37:00
-
Neidenfels 14:40:00
-
Weidenthal 14:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 14:48:00
-
Hochspeyer 14:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 14:59:00