Hiltrup in Münster (Westfalen)
Nobelstraße 4,
48165Münster (Westfalen)
The next departure is direction Hannaschweg, Münster (Westf).
Route:
-
Hiltrup Bahnhof, Münster (Westf)
-
Glasuritstraße, Münster (Westf) 08:28:00
-
Marktallee, Münster (Westf) 08:29:00
-
Hiltrup Schulzentrum, Münster (Westf) 08:30:00
-
Nimrodweg, Münster (Westf) 08:31:00
-
Langestraße, Münster (Westf) 08:32:00
-
Rückertstraße, Münster (Westf) 08:33:00
-
Amelsbürener Str., Münster (Westf) 08:33:00
-
Franz-Berding-Weg, Münster (Westf) 08:34:00
-
Franz-Berding-Weg, Münster (Westf) 08:34:00
-
Meesenstiege, Münster (Westf) 08:35:00
-
Haus Herding, Münster (Westf) 08:36:00
-
Linckensstraße, Münster (Westf) 08:37:00
-
Merkureck, Münster (Westf) 08:39:00
-
Westfalenstraße, Münster (Westf) 08:40:00
-
Vennheideweg, Münster (Westf) 08:41:00
-
Drachterstraße, Münster (Westf) 08:43:00
-
Hülsenbusch, Münster (Westf) 08:44:00
-
Sporthalle Berg Fidel, Münster (Westf) 08:45:00
-
P+R Preussenstadion, Münster (Westf) 08:47:00
-
Düesbergweg, Münster (Westf) 08:48:00
-
Königsweg, Münster (Westf) 08:50:00
-
Scheibenstraße, Münster (Westf) 08:52:00
-
Timmerscheidtstraße, Münster (Westf) 08:53:00
-
Augustastraße, Münster (Westf) 08:54:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Münster (Westf) 08:55:00
-
Von-Steuben-Straße, Münster (Westf) 08:57:00
-
Hauptbahnhof Bussteig B1, Münster (Westf) 09:00:00
-
Eisenbahnstraße (A), Münster (Westf) 09:08:00
-
Altstadt/Bült(B), Münster (Westf) 09:10:00
-
Tibusstraße, Münster (Westf) 09:11:00
-
Münzstraße, Münster (Westf) 09:13:00
-
Wilhelmstraße, Münster (Westf) 09:15:00
-
Försterstraße, Münster (Westf) 09:16:00
-
P+R Coesfelder Kreuz, Münster (Westf) 09:18:00
-
Schreiberstraße, Münster (Westf) 09:19:00
-
Hautklinik, Münster (Westf) 09:20:00
-
Potstiege, Münster (Westf) 09:21:00
-
St.-Michael-Kirche, Münster (Westf) 09:22:00
-
Ahausweg, Münster (Westf) 09:23:00
-
Asbeckweg, Münster (Westf) 09:24:00
-
Rüschhausweg, Münster (Westf) 09:26:00
-
Südlohnweg, Münster (Westf) 09:26:00
-
Autobahn Nord, Münster (Westf) 09:27:00
-
Haus Rüschhaus, Münster (Westf) 09:28:00
-
Schonebeck, Münster (Westf) 09:29:00
-
Isolde-Kurz-Str., Münster (Westf) 09:31:00
-
Stefan-Zweig-Str., Münster (Westf) 09:32:00
-
Hermann-Hesse-Str., Münster (Westf) 09:33:00
-
Von-Schonebeck-Ring, Münster (Westf) 09:34:00
-
Sessendrupweg, Münster (Westf) 09:35:00
-
Nienberge Sporthalle, Münster (Westf) 09:36:00
-
Feldstiege, Münster (Westf) 09:36:00
-
Hannaschweg, Münster (Westf) 09:37:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Marktallee, Münster (Westf) 08:29:00
-
Hiltrup Schulzentrum, Münster (Westf) 08:30:00
-
Nimrodweg, Münster (Westf) 08:31:00
-
Langestraße, Münster (Westf) 08:32:00
-
Rückertstraße, Münster (Westf) 08:33:00
-
Amelsbürener Str., Münster (Westf) 08:33:00
-
Franz-Berding-Weg, Münster (Westf) 08:34:00
-
Franz-Berding-Weg, Münster (Westf) 08:34:00
-
Meesenstiege, Münster (Westf) 08:35:00
-
Haus Herding, Münster (Westf) 08:36:00
-
Linckensstraße, Münster (Westf) 08:37:00
-
Merkureck, Münster (Westf) 08:39:00
-
Westfalenstraße, Münster (Westf) 08:40:00
-
Vennheideweg, Münster (Westf) 08:41:00
-
Drachterstraße, Münster (Westf) 08:43:00
-
Hülsenbusch, Münster (Westf) 08:44:00
-
Sporthalle Berg Fidel, Münster (Westf) 08:45:00
-
P+R Preussenstadion, Münster (Westf) 08:47:00
-
Düesbergweg, Münster (Westf) 08:48:00
-
Königsweg, Münster (Westf) 08:50:00
-
Scheibenstraße, Münster (Westf) 08:52:00
-
Timmerscheidtstraße, Münster (Westf) 08:53:00
-
Augustastraße, Münster (Westf) 08:54:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Münster (Westf) 08:55:00
-
Von-Steuben-Straße, Münster (Westf) 08:57:00
-
Hauptbahnhof Bussteig B1, Münster (Westf) 09:00:00
-
Eisenbahnstraße (A), Münster (Westf) 09:08:00
-
Altstadt/Bült(B), Münster (Westf) 09:10:00
-
Tibusstraße, Münster (Westf) 09:11:00
-
Münzstraße, Münster (Westf) 09:13:00
-
Wilhelmstraße, Münster (Westf) 09:15:00
-
Försterstraße, Münster (Westf) 09:16:00
-
P+R Coesfelder Kreuz, Münster (Westf) 09:18:00
-
Schreiberstraße, Münster (Westf) 09:19:00
-
Hautklinik, Münster (Westf) 09:20:00
-
Potstiege, Münster (Westf) 09:21:00
-
St.-Michael-Kirche, Münster (Westf) 09:22:00
-
Ahausweg, Münster (Westf) 09:23:00
-
Asbeckweg, Münster (Westf) 09:24:00
-
Rüschhausweg, Münster (Westf) 09:26:00
-
Südlohnweg, Münster (Westf) 09:26:00
-
Autobahn Nord, Münster (Westf) 09:27:00
-
Haus Rüschhaus, Münster (Westf) 09:28:00
-
Schonebeck, Münster (Westf) 09:29:00
-
Isolde-Kurz-Str., Münster (Westf) 09:31:00
-
Stefan-Zweig-Str., Münster (Westf) 09:32:00
-
Hermann-Hesse-Str., Münster (Westf) 09:33:00
-
Von-Schonebeck-Ring, Münster (Westf) 09:34:00
-
Sessendrupweg, Münster (Westf) 09:35:00
-
Nienberge Sporthalle, Münster (Westf) 09:36:00
-
Feldstiege, Münster (Westf) 09:36:00
-
Hannaschweg, Münster (Westf) 09:37:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Davertstraße, Münster (Westf) 09:18:00
-
Gropiusstraße, Münster (Westf) 09:20:00
-
Kopenhagener Straße, Münster (Westf) 09:22:00
-
Antwerpener Straße, Münster (Westf) 09:23:00
-
Hansa Business Park, Münster (Westf) 09:24:00
-
Kannenweg, Münster (Westf) 09:25:00
-
Alexianer-Campus, Münster (Westf) 09:27:00
-
Alexianerweg, Münster (Westf) 09:30:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Hiltrup Bahnhof, Münster (Westf) 09:06:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Brandhoveweg, Münster (Westf) 09:14:00
-
Hiltruper Straße, Münster (Westf) 09:14:00
-
Von-Holte-Straße, Münster (Westf) 09:15:00
-
Wolbeck Markt, Münster (Westf) 09:16:00
-
Sültemeyer, Münster (Westf) 09:17:00
-
Wolbeck Ehrenmal, Münster (Westf) 09:18:00
-
Nikolausweg, Münster (Westf) 09:19:00
-
Holtrode, Münster (Westf) 09:20:00
-
Middelerstr., Münster (Westf) 09:21:00
-
Wolbecker Windmühle, Münster (Westf) 09:21:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Marktallee, Münster (Westf) 09:08:00
-
Hiltrup Schulzentrum, Münster (Westf) 09:09:00
-
An der Alten Kirche, Münster (Westf) 09:11:00
-
Herz-Jesu-Krankenhaus, Münster (Westf) 09:12:00
-
Merkureck, Münster (Westf) 09:13:00
-
Westfalenstraße, Münster (Westf) 09:14:00
-
Vennheideweg, Münster (Westf) 09:15:00
-
Alte Reitbahn, Münster (Westf) 09:16:00
-
P+R Preussenstadion, Münster (Westf) 09:18:00
-
Düesbergweg, Münster (Westf) 09:19:00
-
Königsweg, Münster (Westf) 09:21:00
-
Metzer Straße, Münster (Westf) 09:23:00
-
Alter Schützenhof, Münster (Westf) 09:24:00
-
St.-Joseph-Kirche, Münster (Westf) 09:25:00
-
Goebenstraße, Münster (Westf) 09:26:00
-
Ludgeriplatz Bussteig A, Münster (Westf) 09:28:00
-
Hauptbahnhof Bussteig B1, Münster (Westf) 09:30:00
-
Eisenbahnstraße (A), Münster (Westf) 09:38:00
-
Altstadt/Bült(B), Münster (Westf) 09:40:00
-
Prinzipalmarkt, Münster (Westf) 09:42:00
-
Domplatz, Münster (Westf) 09:43:00
-
Aegidiimarkt, Münster (Westf) 09:44:00
-
Krummer Timpen, Münster (Westf) 09:45:00
-
Schlossplatz, Münster (Westf) 09:46:00
-
Steinfurter Str., Münster (Westf) 09:48:00
-
Kanonierplatz, Münster (Westf) 09:49:00
-
Orleans-Ring, Münster (Westf) 09:51:00
-
Leonardo-Campus, Münster (Westf) 09:52:00
-
Technologiepark, Münster (Westf) 09:53:00
-
Kortenbrede, Münster (Westf) 09:54:00
-
Abzw. Wilkinghege, Münster (Westf) 09:55:00
-
Wilkinghege, Münster (Westf) 09:56:00
-
Helmholtzweg, Münster (Westf) 09:57:00
-
Hasenbusch, Münster (Westf) 09:58:00
-
Eimermacherweg, Münster (Westf) 09:59:00
-
Idenbrockplatz, Münster (Westf) 10:01:00
-
Kinderhaus Schulzentrum A, Münster (Westf) 10:02:00
-
Von-Humboldt-Straße, Münster (Westf) 10:05:00