Hiltrup in Münster (Westfalen)
Nobelstraße 4,
48165Münster (Westfalen)
The next departure is direction Franz-Marc-Weg, Münster (Westf).
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Ringstraße, Münster (Westf) 21:32:00
-
Loddenweg, Münster (Westf) 21:33:00
-
Rubensstraße, Münster (Westf) 21:34:00
-
Paul-Klee-Weg, Münster (Westf) 21:35:00
-
Emil-Nolde-Weg, Münster (Westf) 21:35:00
-
Adolf-Wentrup-Weg, Münster (Westf) 21:36:00
-
Franz-Marc-Weg, Münster (Westf) 21:37:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Marktallee, Münster (Westf) 21:36:00
-
Hiltrup Schulzentrum, Münster (Westf) 21:37:00
-
An der Alten Kirche, Münster (Westf) 21:38:00
-
Herz-Jesu-Krankenhaus, Münster (Westf) 21:40:00
-
Merkureck, Münster (Westf) 21:41:00
-
Westfalenstraße, Münster (Westf) 21:42:00
-
Vennheideweg, Münster (Westf) 21:43:00
-
Drachterstraße, Münster (Westf) 21:45:00
-
Hülsenbusch, Münster (Westf) 21:46:00
-
Sporthalle Berg Fidel, Münster (Westf) 21:47:00
-
P+R Preussenstadion, Münster (Westf) 21:49:00
-
Düesbergweg, Münster (Westf) 21:50:00
-
Königsweg, Münster (Westf) 21:51:00
-
Scheibenstraße, Münster (Westf) 21:53:00
-
Timmerscheidtstraße, Münster (Westf) 21:54:00
-
Augustastraße, Münster (Westf) 21:55:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Münster (Westf) 21:56:00
-
Von-Steuben-Straße, Münster (Westf) 21:58:00
-
Hauptbahnhof Bussteig B1, Münster (Westf) 22:00:00
-
Eisenbahnstraße (A), Münster (Westf) 22:07:00
-
Altstadt/Bült(B), Münster (Westf) 22:09:00
-
THEATER Münster, Münster (Westf) 22:10:00
-
Neubrückentor, Münster (Westf) 22:11:00
-
Maximilianstr., Münster (Westf) 22:12:00
-
Kanalstraße, Münster (Westf) 22:13:00
-
Pumpenhaus, Münster (Westf) 22:14:00
-
Hoher Heckenweg, Münster (Westf) 22:15:00
-
Rumphorstweg, Münster (Westf) 22:16:00
-
Braseweg, Münster (Westf) 22:17:00
-
Sibeliusstraße, Münster (Westf) 22:18:00
-
Meerwiese, Münster (Westf) 22:19:00
-
Josefine Mauser Str., Münster (Westf) 22:19:00
-
Königsberger Straße, Münster (Westf) 22:21:00
-
Görlitzer Straße, Münster (Westf) 22:22:00
-
Coerde, Münster (Westf) 22:23:00
-
Coerheide, Münster (Westf) 22:24:00
-
Dachsleite, Münster (Westf) 22:25:00
-
Ziegeleiteich, Münster (Westf) 22:26:00
-
Coerder Liekweg, Münster (Westf) 22:27:00
-
Gew. Kleimannbrücke, Münster (Westf) 22:28:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Münster (Westf) 22:30:00
Route:
-
Münster-Hiltrup
-
Drensteinfurt 21:46:00
-
Hamm(Westf)Hbf 21:57:00
Route:
-
Münster-Hiltrup
-
Münster(Westf)Hbf 21:47:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Ringstraße, Münster (Westf) 22:02:00
-
Loddenweg, Münster (Westf) 22:03:00
-
Rubensstraße, Münster (Westf) 22:04:00
-
Paul-Klee-Weg, Münster (Westf) 22:05:00
-
Emil-Nolde-Weg, Münster (Westf) 22:05:00
-
Adolf-Wentrup-Weg, Münster (Westf) 22:06:00
-
Franz-Marc-Weg, Münster (Westf) 22:07:00
Route:
-
Glasuritstraße, Münster (Westf)
-
Marktallee, Münster (Westf) 22:06:00
-
Hiltrup Schulzentrum, Münster (Westf) 22:07:00
-
An der Alten Kirche, Münster (Westf) 22:08:00
-
Herz-Jesu-Krankenhaus, Münster (Westf) 22:10:00
-
Merkureck, Münster (Westf) 22:11:00
-
Westfalenstraße, Münster (Westf) 22:12:00
-
Vennheideweg, Münster (Westf) 22:13:00
-
Drachterstraße, Münster (Westf) 22:15:00
-
Hülsenbusch, Münster (Westf) 22:16:00
-
Sporthalle Berg Fidel, Münster (Westf) 22:17:00
-
P+R Preussenstadion, Münster (Westf) 22:19:00
-
Düesbergweg, Münster (Westf) 22:20:00
-
Königsweg, Münster (Westf) 22:21:00
-
Scheibenstraße, Münster (Westf) 22:23:00
-
Timmerscheidtstraße, Münster (Westf) 22:24:00
-
Augustastraße, Münster (Westf) 22:25:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Münster (Westf) 22:26:00
-
Von-Steuben-Straße, Münster (Westf) 22:28:00
-
Hauptbahnhof Bussteig B1, Münster (Westf) 22:30:00
-
Eisenbahnstraße (A), Münster (Westf) 22:37:00
-
Altstadt/Bült(B), Münster (Westf) 22:39:00
-
THEATER Münster, Münster (Westf) 22:40:00
-
Neubrückentor, Münster (Westf) 22:41:00
-
Maximilianstr., Münster (Westf) 22:42:00
-
Kanalstraße, Münster (Westf) 22:43:00
-
Pumpenhaus, Münster (Westf) 22:44:00
-
Hoher Heckenweg, Münster (Westf) 22:45:00
-
Rumphorstweg, Münster (Westf) 22:46:00
-
Braseweg, Münster (Westf) 22:47:00
-
Sibeliusstraße, Münster (Westf) 22:48:00
-
Meerwiese, Münster (Westf) 22:49:00
-
Josefine Mauser Str., Münster (Westf) 22:49:00
-
Königsberger Straße, Münster (Westf) 22:51:00
-
Görlitzer Straße, Münster (Westf) 22:52:00
-
Coerde, Münster (Westf) 22:53:00
-
Coerheide, Münster (Westf) 22:54:00
-
Dachsleite, Münster (Westf) 22:55:00
-
Ziegeleiteich, Münster (Westf) 22:56:00
-
Coerder Liekweg, Münster (Westf) 22:57:00
-
Gew. Kleimannbrücke, Münster (Westf) 22:58:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Münster (Westf) 23:00:00