St.MartinStr. in München
Sankt-Martins-Platz 1,
81541München
The next departure is direction Lorettoplatz.
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 08:32:00
-
Ungsteiner Straße, München 08:33:00
-
Werinherstraße, München 08:34:00
-
Giesing, München 08:36:00
-
Fockensteinstraße, München 08:38:00
-
Valeppstraße, München 08:39:00
-
Spixstraße, München 08:40:00
-
Tegernseer Landstraße, München 08:42:00
-
Candidplatz, München 08:43:00
-
Gerhardstraße, München 08:44:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 08:46:00
-
Brudermühlstraße, München 08:47:00
-
Sylvensteinstraße, München 08:48:00
-
Am Harras, München 08:50:00
-
Harras, München 08:51:00
-
Drachenseestraße, München 08:55:00
-
Partnachplatz, München 08:56:00
-
Fernpaßstraße, München 08:57:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 08:58:00
-
Ettalstraße, München 08:59:00
-
Werdenfelsstraße, München 09:00:00
-
Waldfriedhof, München 09:01:00
-
Kornwegerstraße, München 09:03:00
-
Aurikelstraße, München 09:04:00
-
Lorettoplatz, München 09:05:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 08:39:00
-
München-Perlach 08:44:00
-
München-Neuperlach Süd 08:47:00
-
Neubiberg 08:50:00
-
Ottobrunn 08:53:00
-
Hohenbrunn 08:55:00
-
Wächterhof 08:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 09:00:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München Ost 08:41:00
-
München Rosenheimer Platz 08:44:00
-
München Isartor 08:46:00
-
München Marienplatz 08:48:00
-
München Karlsplatz 08:49:00
-
München Hbf (tief) 08:51:00
-
München Hackerbrücke 08:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 08:54:00
-
München Heimeranplatz 08:59:00
-
München Harras 09:02:00
-
München-Mittersendling 09:03:00
-
München Siemenswerke 09:05:00
-
München-Solln 09:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 09:10:00
-
Pullach 09:12:00
-
Höllriegelskreuth 09:14:00
-
Buchenhain 09:16:00
-
Baierbrunn 09:19:00
-
Hohenschäftlarn 09:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 09:25:00
-
Icking 09:29:00
-
Wolfratshausen 09:34:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München Ost 08:45:00
-
München Rosenheimer Platz 08:49:00
-
München Isartor 08:50:00
-
München Marienplatz 08:52:00
-
München Karlsplatz 08:54:00
-
München Hbf (tief) 08:55:00
-
München Hackerbrücke 08:57:00
-
München Donnersbergerbrücke 08:59:00
-
München Hirschgarten 09:00:00
-
München-Laim 09:03:00
-
München-Pasing 09:05:00
-
München-Langwied 09:10:00
-
München-Lochhausen 09:14:00
-
Gröbenzell 09:17:00
-
Olching 09:20:00
-
Esting 09:22:00
-
Gernlinden 09:24:00
-
Maisach 09:27:00
-
Malching(Oberbay) 09:32:00
-
Mammendorf 09:36:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Ostbahnhof Friedenstraße, München 08:53:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 08:52:00
-
Ungsteiner Straße, München 08:53:00
-
Werinherstraße, München 08:54:00
-
Giesing, München 08:56:00
-
Fockensteinstraße, München 08:58:00
-
Valeppstraße, München 08:59:00
-
Spixstraße, München 09:00:00
-
Tegernseer Landstraße, München 09:02:00
-
Candidplatz, München 09:03:00
-
Gerhardstraße, München 09:04:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 09:06:00
-
Brudermühlstraße, München 09:07:00
-
Sylvensteinstraße, München 09:08:00
-
Am Harras, München 09:10:00
-
Harras, München 09:11:00
-
Drachenseestraße, München 09:15:00
-
Partnachplatz, München 09:16:00
-
Fernpaßstraße, München 09:17:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 09:18:00
-
Ettalstraße, München 09:19:00
-
Werdenfelsstraße, München 09:20:00
-
Waldfriedhof, München 09:21:00
-
Kornwegerstraße, München 09:23:00
-
Aurikelstraße, München 09:24:00
-
Lorettoplatz, München 09:25:00