St.MartinStr. in München
Sankt-Martins-Platz 1,
81541München
The next departure is direction Münchner Freiheit U via Ostbahnhof U S.
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Anzinger Straße, München 12:36:00
-
Orleansstraße, München 12:37:00
-
Ostbahnhof, München 12:39:00
-
Haidenauplatz, München 12:43:00
-
Grillparzerstraße, München 12:44:00
-
Prinzregentenplatz, München 12:46:00
-
Friedensengel/Villa Stuck, München 12:48:00
-
Galileiplatz, München 12:51:00
-
Wehrlestraße, München 12:52:00
-
Herkomerplatz, München 12:54:00
-
Mauerkircherstraße, München 12:56:00
-
Am Tucherpark, München 12:58:00
-
Hirschauer Straße, München 13:00:00
-
Chinesischer Turm, München 13:01:00
-
Thiemestraße, München 13:03:00
-
Giselastraße, München 13:04:00
-
Hohenzollernstraße, München 13:05:00
-
Münchner Freiheit, München 13:07:00
-
Potsdamer Straße, München 13:09:00
-
Parzivalplatz, München 13:11:00
-
Heckscherstraße, München 13:13:00
-
Mildred-Scheel-Bogen, München 13:14:00
-
Klopstockstraße, München 13:15:00
-
Rümannstraße, München 13:17:00
-
Scheidplatz, München 13:19:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 12:35:00
-
München-Fasangarten 12:38:00
-
Fasanenpark 12:41:00
-
Unterhaching 12:43:00
-
Taufkirchen 12:46:00
-
Furth(b Deisenhofen) 12:49:00
-
Deisenhofen 12:52:00
-
Sauerlach 12:57:00
-
Otterfing 13:02:00
-
Holzkirchen 13:06:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Ostbahnhof Friedenstraße, München 12:42:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 12:39:00
-
München-Perlach 12:44:00
-
München-Neuperlach Süd 12:47:00
-
Neubiberg 12:50:00
-
Ottobrunn 12:53:00
-
Hohenbrunn 12:55:00
-
Wächterhof 12:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:00:00
-
Aying 13:07:00
-
Großhelfendorf 13:10:00
-
Kreuzstraße 13:13:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München Ost 12:41:00
-
München Rosenheimer Platz 12:44:00
-
München Isartor 12:46:00
-
München Marienplatz 12:48:00
-
München Karlsplatz 12:49:00
-
München Hbf (tief) 12:51:00
-
München Hackerbrücke 12:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:54:00
-
München Heimeranplatz 12:59:00
-
München Harras 13:02:00
-
München-Mittersendling 13:03:00
-
München Siemenswerke 13:05:00
-
München-Solln 13:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 13:10:00
-
Pullach 13:12:00
-
Höllriegelskreuth 13:14:00
-
Buchenhain 13:16:00
-
Baierbrunn 13:19:00
-
Hohenschäftlarn 13:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 13:25:00
-
Icking 13:29:00
-
Wolfratshausen 13:34:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 12:44:00
-
Ungsteiner Straße, München 12:45:00
-
Werinherstraße, München 12:46:00
-
Giesing, München 12:48:00
-
Fockensteinstraße, München 12:50:00
-
Valeppstraße, München 12:51:00
-
Spixstraße, München 12:52:00
-
Tegernseer Landstraße, München 12:54:00
-
Candidplatz, München 12:56:00
-
Gerhardstraße, München 12:57:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 12:59:00
-
Brudermühlstraße, München 13:01:00
-
Sylvensteinstraße, München 13:02:00
-
Am Harras, München 13:04:00
-
Harras, München 13:06:00
-
Drachenseestraße, München 13:09:00
-
Partnachplatz, München 13:10:00
-
Fernpaßstraße, München 13:11:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 13:13:00
-
Ettalstraße, München 13:13:00
-
Werdenfelsstraße, München 13:15:00
-
Waldfriedhof, München 13:17:00
-
Kornwegerstraße, München 13:18:00
-
Aurikelstraße, München 13:19:00
-
Lorettoplatz, München 13:20:00