St.MartinStr. in München
Sankt-Martins-Platz 1,
81541München
The next departure is direction Lorettoplatz.
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 13:51:00
-
Ungsteiner Straße, München 13:52:00
-
Werinherstraße, München 13:54:00
-
Giesing, München 13:56:00
-
Fockensteinstraße, München 13:57:00
-
Valeppstraße, München 13:58:00
-
Spixstraße, München 14:00:00
-
Tegernseer Landstraße, München 14:01:00
-
Candidplatz, München 14:03:00
-
Gerhardstraße, München 14:04:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 14:06:00
-
Brudermühlstraße, München 14:08:00
-
Sylvensteinstraße, München 14:09:00
-
Am Harras, München 14:11:00
-
Harras, München 14:12:00
-
Drachenseestraße, München 14:15:00
-
Partnachplatz, München 14:16:00
-
Fernpaßstraße, München 14:17:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 14:19:00
-
Ettalstraße, München 14:19:00
-
Werdenfelsstraße, München 14:21:00
-
Waldfriedhof, München 14:22:00
-
Kornwegerstraße, München 14:24:00
-
Aurikelstraße, München 14:25:00
-
Lorettoplatz, München 14:26:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Ostbahnhof Friedenstraße, München 13:58:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 13:55:00
-
München-Fasangarten 13:58:00
-
Fasanenpark 14:01:00
-
Unterhaching 14:03:00
-
Taufkirchen 14:06:00
-
Furth(b Deisenhofen) 14:09:00
-
Deisenhofen 14:11:00
-
Sauerlach 14:17:00
-
Otterfing 14:22:00
-
Holzkirchen 14:26:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 13:59:00
-
München-Perlach 14:05:00
-
München-Neuperlach Süd 14:07:00
-
Neubiberg 14:10:00
-
Ottobrunn 14:13:00
-
Hohenbrunn 14:15:00
-
Wächterhof 14:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 14:20:00
-
Dürrnhaar 14:24:00
-
Aying 14:28:00
-
Peiß 14:32:00
-
Großhelfendorf 14:34:00
-
Kreuzstraße 14:38:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München Ost 14:01:00
-
München Rosenheimer Platz 14:04:00
-
München Isartor 14:06:00
-
München Marienplatz 14:08:00
-
München Karlsplatz 14:09:00
-
München Hbf (tief) 14:11:00
-
München Hackerbrücke 14:13:00
-
München Donnersbergerbrücke 14:14:00
-
München Heimeranplatz 14:19:00
-
München Harras 14:22:00
-
München-Mittersendling 14:23:00
-
München Siemenswerke 14:25:00
-
München-Solln 14:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 14:30:00
-
Pullach 14:32:00
-
Höllriegelskreuth 14:34:00
-
Buchenhain 14:36:00
-
Baierbrunn 14:39:00
-
Hohenschäftlarn 14:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 14:45:00
-
Icking 14:49:00
-
Wolfratshausen 14:54:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 14:01:00
-
Ungsteiner Straße, München 14:02:00
-
Werinherstraße, München 14:04:00
-
Giesing, München 14:06:00
-
Fockensteinstraße, München 14:07:00
-
Valeppstraße, München 14:08:00
-
Spixstraße, München 14:10:00
-
Tegernseer Landstraße, München 14:11:00
-
Candidplatz, München 14:13:00
-
Gerhardstraße, München 14:14:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 14:16:00
-
Brudermühlstraße, München 14:18:00
-
Sylvensteinstraße, München 14:19:00
-
Am Harras, München 14:21:00
-
Harras, München 14:22:00
-
Drachenseestraße, München 14:25:00
-
Partnachplatz, München 14:26:00
-
Fernpaßstraße, München 14:27:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 14:29:00
-
Ettalstraße, München 14:29:00
-
Werdenfelsstraße, München 14:31:00
-
Waldfriedhof, München 14:32:00
-
Kornwegerstraße, München 14:34:00
-
Aurikelstraße, München 14:35:00
-
Lorettoplatz, München 14:36:00