St.MartinStr. in München
Sankt-Martins-Platz 1,
81541München
The next departure is direction Lorettoplatz.
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 15:54:00
-
Ungsteiner Straße, München 15:55:00
-
Werinherstraße, München 15:56:00
-
Giesing, München 15:58:00
-
Fockensteinstraße, München 16:00:00
-
Valeppstraße, München 16:01:00
-
Spixstraße, München 16:02:00
-
Tegernseer Landstraße, München 16:04:00
-
Candidplatz, München 16:06:00
-
Gerhardstraße, München 16:07:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 16:09:00
-
Brudermühlstraße, München 16:11:00
-
Sylvensteinstraße, München 16:12:00
-
Am Harras, München 16:14:00
-
Harras, München 16:16:00
-
Drachenseestraße, München 16:19:00
-
Partnachplatz, München 16:20:00
-
Fernpaßstraße, München 16:21:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 16:23:00
-
Ettalstraße, München 16:23:00
-
Werdenfelsstraße, München 16:25:00
-
Waldfriedhof, München 16:27:00
-
Kornwegerstraße, München 16:28:00
-
Aurikelstraße, München 16:29:00
-
Lorettoplatz, München 16:30:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Ostbahnhof Friedenstraße, München 16:02:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München-Giesing 15:59:00
-
München-Perlach 16:05:00
-
München-Neuperlach Süd 16:07:00
-
Neubiberg 16:10:00
-
Ottobrunn 16:13:00
-
Hohenbrunn 16:15:00
-
Wächterhof 16:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 16:20:00
-
Dürrnhaar 16:24:00
-
Aying 16:28:00
-
Peiß 16:32:00
-
Großhelfendorf 16:34:00
-
Kreuzstraße 16:38:00
Route:
-
München St.Martin-Str.
-
München Ost 16:01:00
-
München Rosenheimer Platz 16:04:00
-
München Isartor 16:06:00
-
München Marienplatz 16:08:00
-
München Karlsplatz 16:09:00
-
München Hbf (tief) 16:11:00
-
München Hackerbrücke 16:13:00
-
München Donnersbergerbrücke 16:14:00
-
München Heimeranplatz 16:19:00
-
München Harras 16:22:00
-
München-Mittersendling 16:23:00
-
München Siemenswerke 16:25:00
-
München-Solln 16:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 16:30:00
-
Pullach 16:32:00
-
Höllriegelskreuth 16:34:00
-
Buchenhain 16:36:00
-
Baierbrunn 16:39:00
-
Hohenschäftlarn 16:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 16:45:00
-
Icking 16:49:00
-
Wolfratshausen 16:54:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Thomasiusplatz, München 16:04:00
-
Ungsteiner Straße, München 16:05:00
-
Werinherstraße, München 16:06:00
-
Giesing, München 16:08:00
-
Fockensteinstraße, München 16:10:00
-
Valeppstraße, München 16:11:00
-
Spixstraße, München 16:12:00
-
Tegernseer Landstraße, München 16:14:00
-
Candidplatz, München 16:16:00
-
Gerhardstraße, München 16:17:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 16:19:00
-
Brudermühlstraße, München 16:21:00
-
Sylvensteinstraße, München 16:22:00
-
Am Harras, München 16:24:00
-
Harras, München 16:26:00
-
Drachenseestraße, München 16:29:00
-
Partnachplatz, München 16:30:00
-
Fernpaßstraße, München 16:31:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 16:33:00
-
Ettalstraße, München 16:33:00
-
Werdenfelsstraße, München 16:35:00
-
Waldfriedhof, München 16:37:00
-
Kornwegerstraße, München 16:38:00
-
Aurikelstraße, München 16:39:00
-
Lorettoplatz, München 16:40:00
Route:
-
St.-Martin-Straße Ost, München
-
Anzinger Straße, München 16:06:00
-
Orleansstraße, München 16:07:00
-
Ostbahnhof, München 16:09:00
-
Haidenauplatz, München 16:13:00
-
Grillparzerstraße, München 16:14:00
-
Prinzregentenplatz, München 16:16:00
-
Galileiplatz, München 16:18:00
-
Wehrlestraße, München 16:19:00
-
Herkomerplatz, München 16:21:00
-
Mauerkircherstraße, München 16:23:00
-
Am Tucherpark, München 16:25:00
-
Hirschauer Straße, München 16:27:00
-
Chinesischer Turm, München 16:28:00
-
Thiemestraße, München 16:30:00
-
Giselastraße, München 16:31:00
-
Hohenzollernstraße, München 16:32:00
-
Münchner Freiheit, München 16:34:00
-
Potsdamer Straße, München 16:39:00
-
Parzivalplatz, München 16:41:00
-
Heckscherstraße, München 16:43:00
-
Mildred-Scheel-Bogen, München 16:44:00
-
Klopstockstraße, München 16:45:00
-
Rümannstraße, München 16:47:00
-
Scheidplatz, München 16:49:00