Siemenswerke in München
Rupert-Mayer-Strasse ,
81379München
The next departure is direction Wolfratshauser Straße.
Route:
-
Siemenswerke, München
-
Baierbrunner Straße, München 11:04:00
-
Carola-Neher-Straße, München 11:05:00
-
Wolfratshauser Straße, München 11:07:00
Route:
-
Obersendling, München
-
Aidenbachstraße, München 11:05:00
-
Machtlfinger Straße, München 11:07:00
-
Forstenrieder Allee, München 11:08:00
-
Basler Straße, München 11:10:00
-
Fürstenried West, München 11:11:00
Route:
-
Obersendling, München
-
Thalkirchen (Tierpark), München 11:06:00
-
Brudermühlstraße, München 11:08:00
-
Implerstraße, München 11:09:00
-
Poccistraße, München 11:11:00
-
Goetheplatz, München 11:12:00
-
Sendlinger Tor, München 11:14:00
-
Marienplatz, München 11:15:00
-
Odeonsplatz, München 11:17:00
-
Universität, München 11:18:00
-
Giselastraße, München 11:20:00
-
Münchner Freiheit, München 11:21:00
-
Bonner Platz, München 11:23:00
-
Scheidplatz, München 11:24:00
-
Petuelring, München 11:26:00
-
Olympiazentrum, München 11:28:00
-
Oberwiesenfeld, München 11:29:00
-
Olympia-Einkaufszentrum, München 11:31:00
-
Moosacher St.-Martins-Platz, München 11:33:00
-
Moosach, München 11:34:00
Route:
-
München Siemenswerke
-
München-Solln 11:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 11:10:00
-
Pullach 11:12:00
-
Höllriegelskreuth 11:14:00
-
Buchenhain 11:16:00
-
Baierbrunn 11:19:00
-
Hohenschäftlarn 11:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 11:25:00
-
Icking 11:29:00
-
Wolfratshausen 11:34:00
Route:
-
Obersendling, München
-
Rupert-Mayer-Straße, München 11:11:00
-
Neunkirchner Straße, München 11:12:00
-
Wolfratshauser Straße, München 11:13:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 11:14:00
-
Friedastraße, München 11:15:00
-
Solln, München 11:17:00
-
Sollner Straße, München 11:18:00
-
Stridbeckstraße, München 11:20:00
-
Bleibtreustraße, München 11:21:00
-
Eberlestraße, München 11:22:00
-
Parkstadt Solln, München 11:24:00
-
Gulbranssonstraße, München 11:25:00
-
Stäblistraße, München 11:26:00
-
Bad Forstenried, München 11:27:00
-
Hatzelweg, München 11:28:00
-
Forstenried, München 11:29:00
-
Nesselwanger Straße, München 11:30:00
-
Neurieder Straße, München 11:32:00
-
Fürstenried West, München 11:33:00
Route:
-
Obersendling, München
-
Tölzer Straße, München 11:11:00
-
Steinerstraße, München 11:14:00
-
Neuhofen, München 11:15:00
-
Heckenstallerstraße, München 11:16:00
-
Am Harras, München 11:18:00
-
Harras, München 11:20:00
-
Ortlerstraße, München 11:23:00
-
Fuggerstraße, München 11:24:00
-
Baumgartnerstraße, München 11:25:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 11:27:00
-
Ganghoferbrücke, München 11:28:00
-
Ridlerstraße, München 11:29:00
-
Schwanthalerhöhe, München 11:30:00
-
Alter Messeplatz, München 11:32:00
-
Theresienhöhe, München 11:33:00