Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Neuperlach Süd Bf. U S.
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 12:14:00
-
Bayerwaldstraße, München 12:15:00
-
Nailastraße, München 12:16:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 12:17:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 12:18:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 12:19:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 12:20:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 12:21:00
-
Neuperlach Süd, München 12:23:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 12:18:00
-
München St.Martin-Str. 12:19:00
-
München Ost 12:21:00
-
München Rosenheimer Platz 12:24:00
-
München Isartor 12:26:00
-
München Marienplatz 12:28:00
-
München Karlsplatz 12:29:00
-
München Hbf (tief) 12:31:00
-
München Hackerbrücke 12:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:34:00
-
München Heimeranplatz 12:39:00
-
München Harras 12:42:00
-
München-Mittersendling 12:43:00
-
München Siemenswerke 12:45:00
-
München-Solln 12:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 12:50:00
-
Pullach 12:52:00
-
Höllriegelskreuth 12:54:00
-
Buchenhain 12:56:00
-
Baierbrunn 12:59:00
-
Hohenschäftlarn 13:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 13:05:00
-
Icking 13:09:00
-
Wolfratshausen 13:14:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 12:27:00
-
Neubiberg 12:30:00
-
Ottobrunn 12:33:00
-
Hohenbrunn 12:35:00
-
Wächterhof 12:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 12:40:00
-
Dürrnhaar 12:44:00
-
Aying 12:48:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 12:34:00
-
Bayerwaldstraße, München 12:35:00
-
Nailastraße, München 12:36:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 12:37:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 12:38:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 12:39:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 12:40:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 12:41:00
-
Neuperlach Süd, München 12:43:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 12:38:00
-
München St.Martin-Str. 12:39:00
-
München Ost 12:41:00
-
München Rosenheimer Platz 12:44:00
-
München Isartor 12:46:00
-
München Marienplatz 12:48:00
-
München Karlsplatz 12:49:00
-
München Hbf (tief) 12:51:00
-
München Hackerbrücke 12:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:54:00
-
München Heimeranplatz 12:59:00
-
München Harras 13:02:00
-
München-Mittersendling 13:03:00
-
München Siemenswerke 13:05:00
-
München-Solln 13:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 13:10:00
-
Pullach 13:12:00
-
Höllriegelskreuth 13:14:00
-
Buchenhain 13:16:00
-
Baierbrunn 13:19:00
-
Hohenschäftlarn 13:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 13:25:00
-
Icking 13:29:00
-
Wolfratshausen 13:34:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 12:47:00
-
Neubiberg 12:50:00
-
Ottobrunn 12:53:00
-
Hohenbrunn 12:55:00
-
Wächterhof 12:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:00:00