Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Aying.
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 16:27:00
-
Neubiberg 16:30:00
-
Ottobrunn 16:33:00
-
Hohenbrunn 16:35:00
-
Wächterhof 16:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 16:40:00
-
Dürrnhaar 16:44:00
-
Aying 16:48:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 16:34:00
-
Bayerwaldstraße, München 16:35:00
-
Nailastraße, München 16:36:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 16:37:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 16:38:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 16:39:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 16:40:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 16:41:00
-
Neuperlach Süd, München 16:43:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 16:38:00
-
München St.Martin-Str. 16:39:00
-
München Ost 16:41:00
-
München Rosenheimer Platz 16:44:00
-
München Isartor 16:46:00
-
München Marienplatz 16:48:00
-
München Karlsplatz 16:49:00
-
München Hbf (tief) 16:51:00
-
München Hackerbrücke 16:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 16:54:00
-
München Heimeranplatz 16:59:00
-
München Harras 17:02:00
-
München-Mittersendling 17:03:00
-
München Siemenswerke 17:05:00
-
München-Solln 17:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 17:10:00
-
Pullach 17:12:00
-
Höllriegelskreuth 17:14:00
-
Buchenhain 17:16:00
-
Baierbrunn 17:19:00
-
Hohenschäftlarn 17:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 17:25:00
-
Icking 17:29:00
-
Wolfratshausen 17:34:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 16:47:00
-
Neubiberg 16:50:00
-
Ottobrunn 16:53:00
-
Hohenbrunn 16:55:00
-
Wächterhof 16:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 17:00:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 16:54:00
-
Bayerwaldstraße, München 16:55:00
-
Nailastraße, München 16:56:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 16:57:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 16:58:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 16:59:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 17:00:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 17:01:00
-
Neuperlach Süd, München 17:03:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 16:58:00
-
München St.Martin-Str. 16:59:00
-
München Ost 17:01:00
-
München Rosenheimer Platz 17:04:00
-
München Isartor 17:06:00
-
München Marienplatz 17:08:00
-
München Karlsplatz 17:09:00
-
München Hbf (tief) 17:11:00
-
München Hackerbrücke 17:13:00
-
München Donnersbergerbrücke 17:14:00
-
München Heimeranplatz 17:19:00
-
München Harras 17:22:00
-
München-Mittersendling 17:23:00
-
München Siemenswerke 17:25:00
-
München-Solln 17:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 17:30:00
-
Pullach 17:32:00
-
Höllriegelskreuth 17:34:00
-
Buchenhain 17:36:00
-
Baierbrunn 17:39:00
-
Hohenschäftlarn 17:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 17:45:00
-
Icking 17:49:00
-
Wolfratshausen 17:54:00