Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Aying.
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 04:47:00
-
Neubiberg 04:50:00
-
Ottobrunn 04:53:00
-
Hohenbrunn 04:55:00
-
Wächterhof 04:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 05:00:00
-
Dürrnhaar 05:04:00
-
Aying 05:08:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 04:58:00
-
München St.Martin-Str. 04:59:00
-
München Ost 05:01:00
-
München Rosenheimer Platz 05:04:00
-
München Isartor 05:06:00
-
München Marienplatz 05:08:00
-
München Karlsplatz 05:09:00
-
München Hbf (tief) 05:11:00
-
München Hackerbrücke 05:13:00
-
München Donnersbergerbrücke 05:14:00
-
München Heimeranplatz 05:19:00
-
München Harras 05:22:00
-
München-Mittersendling 05:23:00
-
München Siemenswerke 05:25:00
-
München-Solln 05:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 05:30:00
-
Pullach 05:32:00
-
Höllriegelskreuth 05:34:00
-
Buchenhain 05:36:00
-
Baierbrunn 05:39:00
-
Hohenschäftlarn 05:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 05:45:00
-
Icking 05:49:00
-
Wolfratshausen 05:54:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 05:07:00
-
Neubiberg 05:10:00
-
Ottobrunn 05:13:00
-
Hohenbrunn 05:15:00
-
Wächterhof 05:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 05:20:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 05:18:00
-
München St.Martin-Str. 05:19:00
-
München Ost 05:21:00
-
München Rosenheimer Platz 05:24:00
-
München Isartor 05:26:00
-
München Marienplatz 05:28:00
-
München Karlsplatz 05:29:00
-
München Hbf (tief) 05:31:00
-
München Hackerbrücke 05:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 05:34:00
-
München Heimeranplatz 05:39:00
-
München Harras 05:42:00
-
München-Mittersendling 05:43:00
-
München Siemenswerke 05:45:00
-
München-Solln 05:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 05:50:00
-
Pullach 05:52:00
-
Höllriegelskreuth 05:54:00
-
Buchenhain 05:56:00
-
Baierbrunn 05:59:00
-
Hohenschäftlarn 06:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 06:05:00
-
Icking 06:09:00
-
Wolfratshausen 06:14:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 05:27:00
-
Neubiberg 05:30:00
-
Ottobrunn 05:33:00
-
Hohenbrunn 05:35:00
-
Wächterhof 05:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 05:40:00
-
Dürrnhaar 05:44:00
-
Aying 05:48:00
-
Peiß 05:53:00
-
Großhelfendorf 05:55:00
-
Kreuzstraße 05:59:00
Route:
-
Perlach, München
-
Wolframstraße, München 05:31:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 05:32:00
-
Holzwiesenstraße, München 05:33:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 05:34:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:36:00