Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Kreuzstraße.
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 18:07:00
-
Neubiberg 18:10:00
-
Ottobrunn 18:13:00
-
Hohenbrunn 18:15:00
-
Wächterhof 18:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 18:20:00
-
Dürrnhaar 18:24:00
-
Aying 18:28:00
-
Peiß 18:32:00
-
Großhelfendorf 18:34:00
-
Kreuzstraße 18:38:00
Route:
-
Perlach, München
-
Wolframstraße, München 18:12:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 18:13:00
-
Holzwiesenstraße, München 18:14:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 18:15:00
-
Neuperlach Zentrum, München 18:17:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 18:14:00
-
Bayerwaldstraße, München 18:15:00
-
Nailastraße, München 18:17:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 18:18:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 18:19:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 18:20:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 18:21:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 18:22:00
-
Neuperlach Süd, München 18:25:00
-
Otto-Hahn-Ring, München 18:30:00
-
Tribulaunstraße, München 18:32:00
-
Klinikum Neuperlach, München 18:33:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 18:34:00
-
Franz-Heubl-Straße, München 18:35:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 18:36:00
-
Alois-Hahn-Weg, München 18:37:00
-
Feldbergstraße, München 18:38:00
-
Am Hochacker, München 18:39:00
-
Vogesenstraße, München 18:40:00
-
Markgrafenstraße, München 18:41:00
-
Zauberwaldstraße, München 18:42:00
-
Spertentalstraße, München 18:44:00
-
Batschkastraße, München 18:45:00
-
Himalajastraße, München 18:46:00
-
Simplonstraße, München 18:46:00
-
Mönchbergstraße, München 18:47:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 18:48:00
-
Gnadenwaldplatz, München 18:49:00
-
Rofanstraße, München 18:50:00
-
St.-Veit-Straße, München 18:53:00
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 18:55:00
-
Michaelibad, München 18:56:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 18:18:00
-
München St.Martin-Str. 18:19:00
-
München Ost 18:21:00
-
München Rosenheimer Platz 18:24:00
-
München Isartor 18:26:00
-
München Marienplatz 18:28:00
-
München Karlsplatz 18:29:00
-
München Hbf (tief) 18:31:00
-
München Hackerbrücke 18:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 18:34:00
-
München Heimeranplatz 18:39:00
-
München Harras 18:42:00
-
München-Mittersendling 18:43:00
-
München Siemenswerke 18:45:00
-
München-Solln 18:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 18:50:00
-
Pullach 18:52:00
-
Höllriegelskreuth 18:54:00
-
Buchenhain 18:56:00
-
Baierbrunn 18:59:00
-
Hohenschäftlarn 19:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 19:05:00
-
Icking 19:09:00
-
Wolfratshausen 19:14:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 18:27:00
-
Neubiberg 18:30:00
-
Ottobrunn 18:33:00
-
Hohenbrunn 18:35:00
-
Wächterhof 18:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 18:40:00
-
Dürrnhaar 18:44:00
-
Aying 18:48:00
Route:
-
Perlach, München
-
Wolframstraße, München 18:32:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 18:33:00
-
Holzwiesenstraße, München 18:34:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 18:35:00
-
Neuperlach Zentrum, München 18:37:00