Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Neuperlach Süd Bf. U S.
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 11:14:00
-
Bayerwaldstraße, München 11:15:00
-
Nailastraße, München 11:16:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 11:17:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 11:18:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 11:19:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 11:20:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 11:21:00
-
Neuperlach Süd, München 11:23:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 11:18:00
-
München St.Martin-Str. 11:19:00
-
München Ost 11:21:00
-
München Rosenheimer Platz 11:24:00
-
München Isartor 11:26:00
-
München Marienplatz 11:28:00
-
München Karlsplatz 11:29:00
-
München Hbf (tief) 11:31:00
-
München Hackerbrücke 11:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 11:34:00
-
München Heimeranplatz 11:39:00
-
München Harras 11:42:00
-
München-Mittersendling 11:43:00
-
München Siemenswerke 11:45:00
-
München-Solln 11:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 11:50:00
-
Pullach 11:52:00
-
Höllriegelskreuth 11:54:00
-
Buchenhain 11:56:00
-
Baierbrunn 11:59:00
-
Hohenschäftlarn 12:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 12:05:00
-
Icking 12:09:00
-
Wolfratshausen 12:14:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 11:27:00
-
Neubiberg 11:30:00
-
Ottobrunn 11:33:00
-
Hohenbrunn 11:35:00
-
Wächterhof 11:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 11:40:00
-
Dürrnhaar 11:44:00
-
Aying 11:48:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 11:34:00
-
Bayerwaldstraße, München 11:35:00
-
Nailastraße, München 11:36:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 11:37:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 11:38:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 11:39:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 11:40:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 11:41:00
-
Neuperlach Süd, München 11:43:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 11:38:00
-
München St.Martin-Str. 11:39:00
-
München Ost 11:41:00
-
München Rosenheimer Platz 11:44:00
-
München Isartor 11:46:00
-
München Marienplatz 11:48:00
-
München Karlsplatz 11:49:00
-
München Hbf (tief) 11:51:00
-
München Hackerbrücke 11:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 11:54:00
-
München Heimeranplatz 11:59:00
-
München Harras 12:02:00
-
München-Mittersendling 12:03:00
-
München Siemenswerke 12:05:00
-
München-Solln 12:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 12:10:00
-
Pullach 12:12:00
-
Höllriegelskreuth 12:14:00
-
Buchenhain 12:16:00
-
Baierbrunn 12:19:00
-
Hohenschäftlarn 12:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 12:25:00
-
Icking 12:29:00
-
Wolfratshausen 12:34:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 11:47:00
-
Neubiberg 11:50:00
-
Ottobrunn 11:53:00
-
Hohenbrunn 11:55:00
-
Wächterhof 11:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 12:00:00