Perlach in München
Stephensonplatz ,
81737München
The next departure is direction Neuperlach Süd Bf. U S.
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 12:54:00
-
Bayerwaldstraße, München 12:55:00
-
Nailastraße, München 12:56:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 12:57:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 12:58:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 12:59:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 13:00:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 13:01:00
-
Neuperlach Süd, München 13:03:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 12:58:00
-
München St.Martin-Str. 12:59:00
-
München Ost 13:01:00
-
München Rosenheimer Platz 13:04:00
-
München Isartor 13:06:00
-
München Marienplatz 13:08:00
-
München Karlsplatz 13:09:00
-
München Hbf (tief) 13:11:00
-
München Hackerbrücke 13:13:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:14:00
-
München Heimeranplatz 13:19:00
-
München Harras 13:22:00
-
München-Mittersendling 13:23:00
-
München Siemenswerke 13:25:00
-
München-Solln 13:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 13:30:00
-
Pullach 13:32:00
-
Höllriegelskreuth 13:34:00
-
Buchenhain 13:36:00
-
Baierbrunn 13:39:00
-
Hohenschäftlarn 13:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 13:45:00
-
Icking 13:49:00
-
Wolfratshausen 13:54:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 13:07:00
-
Neubiberg 13:10:00
-
Ottobrunn 13:13:00
-
Hohenbrunn 13:15:00
-
Wächterhof 13:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:20:00
-
Dürrnhaar 13:24:00
-
Aying 13:28:00
-
Peiß 13:32:00
-
Großhelfendorf 13:34:00
-
Kreuzstraße 13:38:00
Route:
-
Perlach, München
-
Weidener Straße, München 13:14:00
-
Bayerwaldstraße, München 13:15:00
-
Nailastraße, München 13:16:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 13:17:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 13:18:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 13:19:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 13:20:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 13:21:00
-
Neuperlach Süd, München 13:23:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Giesing 13:18:00
-
München St.Martin-Str. 13:19:00
-
München Ost 13:21:00
-
München Rosenheimer Platz 13:24:00
-
München Isartor 13:26:00
-
München Marienplatz 13:28:00
-
München Karlsplatz 13:29:00
-
München Hbf (tief) 13:31:00
-
München Hackerbrücke 13:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:34:00
-
München Heimeranplatz 13:39:00
-
München Harras 13:42:00
-
München-Mittersendling 13:43:00
-
München Siemenswerke 13:45:00
-
München-Solln 13:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 13:50:00
-
Pullach 13:52:00
-
Höllriegelskreuth 13:54:00
-
Buchenhain 13:56:00
-
Baierbrunn 13:59:00
-
Hohenschäftlarn 14:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 14:05:00
-
Icking 14:09:00
-
Wolfratshausen 14:14:00
Route:
-
München-Perlach
-
München-Neuperlach Süd 13:27:00
-
Neubiberg 13:30:00
-
Ottobrunn 13:33:00
-
Hohenbrunn 13:35:00
-
Wächterhof 13:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:40:00
-
Dürrnhaar 13:44:00
-
Aying 13:48:00