Obermenzing in München
Bauseweinallee 4,
81247München
The next departure is direction Altomünster.
Route:
-
München-Obermenzing
-
München-Untermenzing 11:52:00
-
München-Allach 11:54:00
-
München-Karlsfeld 11:56:00
-
Dachau Bahnhof 12:01:00
-
Dachau Stadt 12:06:00
-
Bachern 12:11:00
-
Schwabhausen(b Dachau) 12:15:00
-
Niederroth 12:18:00
-
Markt Indersdorf 12:22:00
-
Arnbach 12:26:00
-
Erdweg 12:30:00
-
Kleinberghofen 12:34:00
-
Altomünster 12:39:00
Route:
-
Obermenzing, München
-
Lustheimstraße, München 11:55:00
-
Amalienburgstraße, München 11:57:00
-
Botanischer Garten, München 11:59:00
-
Maria-Ward-Straße, München 12:01:00
-
In den Kirschen, München 12:02:00
-
Nederlinger Straße, München 12:03:00
-
Amphionpark, München 12:04:00
-
Wintrichring, München 12:05:00
-
Georg-Brauchle-Ring, München 12:07:00
-
Olympia-Einkaufszentrum, München 12:09:00
Route:
-
Obermenzing, München
-
Lustheimstraße, München 11:57:00
-
Amalienburgstraße, München 11:59:00
-
Tannenweg, München 12:02:00
-
Fasanenstraße, München 12:02:00
-
Reginbaldstraße, München 12:03:00
-
Heerstraße, München 12:04:00
-
Kunstmannstraße, München 12:05:00
-
Finsterwalderstraße, München 12:06:00
-
Untermenzing, München 12:07:00
-
Karl-von-Roth-Straße, München 12:07:00
-
Von-Reuter-Straße, München 12:09:00
-
Krautheimstraße, München 12:10:00
-
Korbinian-Beer-Straße, München 12:12:00
-
Gruithuisenstraße, München 12:13:00
-
Manzostraße, München 12:14:00
-
Waldhornstraße, München 12:16:00
-
Untermenzinger Straße, München 12:18:00
-
Lauinger Straße, München 12:18:00
-
Margarete-Steiff-Straße, München 12:19:00
-
Moosach, München 12:20:00
Route:
-
Obermenzing, München
-
Frauendorferstraße, München 12:00:00
-
Am Durchblick, München 12:01:00
-
Paul-Gerhardt-Allee, München 12:03:00
-
Peter-Anders-Straße, München 12:04:00
-
Schmaedelstraße, München 12:05:00
-
Erna-Eckstein-Straße, München 12:06:00
-
Berduxstraße, München 12:08:00
Route:
-
München-Obermenzing
-
München-Laim 12:02:00
-
München Hirschgarten 12:04:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:05:00
-
München Hackerbrücke 12:07:00
-
München Hbf (tief) 12:09:00
-
München Karlsplatz 12:10:00
-
München Marienplatz 12:12:00
-
München Isartor 12:14:00
-
München Rosenheimer Platz 12:16:00
-
München Ost 12:18:00
-
München Leuchtenbergring 12:20:00
-
München-Berg am Laim 12:23:00
-
München-Riem 12:27:00
-
Feldkirchen(b München) 12:32:00
-
Heimstetten 12:34:00
-
Grub(Oberbay) 12:37:00
-
Poing 12:39:00
-
Markt Schwaben 12:43:00
-
Ottenhofen(Oberbay) 12:48:00
-
St Koloman 12:52:00
-
Aufhausen(b Erding) 12:55:00
-
Altenerding 12:58:00
-
Erding 13:02:00
Route:
-
München-Obermenzing
-
München-Untermenzing 12:01:00
-
München-Allach 12:04:00
-
München-Karlsfeld 12:06:00
-
Dachau Bahnhof 12:11:00
-
Hebertshausen 12:15:00
-
Röhrmoos 12:19:00
-
Vierkirchen-Esterhofen 12:22:00
-
Petershausen(Obb) 12:27:00