Neuperlach in München
Carl-Wery-Straße 34,
81739München
The next departure is direction Wolfratshausen.
Route:
-
München-Neuperlach Süd
-
München-Perlach 12:14:00
-
München-Giesing 12:18:00
-
München St.Martin-Str. 12:19:00
-
München Ost 12:21:00
-
München Rosenheimer Platz 12:24:00
-
München Isartor 12:26:00
-
München Marienplatz 12:28:00
-
München Karlsplatz 12:29:00
-
München Hbf (tief) 12:31:00
-
München Hackerbrücke 12:33:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:34:00
-
München Heimeranplatz 12:39:00
-
München Harras 12:42:00
-
München-Mittersendling 12:43:00
-
München Siemenswerke 12:45:00
-
München-Solln 12:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 12:50:00
-
Pullach 12:52:00
-
Höllriegelskreuth 12:54:00
-
Buchenhain 12:56:00
-
Baierbrunn 12:59:00
-
Hohenschäftlarn 13:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 13:05:00
-
Icking 13:09:00
-
Wolfratshausen 13:14:00
Route:
-
Neuperlach Süd, München
-
Curd-Jürgens-Straße, München 12:19:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 12:21:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 12:22:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 12:23:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 12:24:00
-
Nailastraße, München 12:25:00
-
Bayerwaldstraße, München 12:27:00
-
Weidener Straße, München 12:28:00
-
Perlach, München 12:30:00
-
Wolframstraße, München 12:32:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 12:33:00
-
Holzwiesenstraße, München 12:34:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 12:35:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:37:00
Route:
-
Neuperlach Süd, München
-
Therese-Giehse-Allee, München 12:19:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:20:00
-
Quiddestraße, München 12:21:00
-
Michaelibad, München 12:23:00
-
Innsbrucker Ring, München 12:25:00
-
Ostbahnhof, München 12:27:00
-
Max-Weber-Platz, München 12:29:00
-
Lehel, München 12:31:00
-
Odeonsplatz, München 12:32:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 12:34:00
-
Hauptbahnhof, München 12:35:00
-
Theresienwiese, München 12:37:00
-
Schwanthalerhöhe, München 12:38:00
-
Heimeranplatz, München 12:40:00
-
Westendstraße, München 12:41:00
-
Friedenheimer Straße, München 12:42:00
-
Laimer Platz, München 12:44:00
Route:
-
Neuperlach Süd, München
-
Putzbrunner Straße, München 12:21:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:23:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 12:25:00
-
Quiddestraße, München 12:26:00
-
Plettstraße, München 12:27:00
-
Staudingerstraße, München 12:28:00
-
Georg-Brauchle-Haus, München 12:29:00
-
Ostpark Eislaufzentrum, München 12:30:00
-
Berger-Kreuz-Straße, München 12:32:00
-
Krumbadstraße, München 12:34:00
-
Bad-Schachener-Straße, München 12:35:00
-
Michaelibad, München 12:36:00
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 12:42:00
-
St.-Veit-Straße, München 12:44:00
-
Rofanstraße, München 12:46:00
-
Gnadenwaldplatz, München 12:47:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 12:48:00
-
Mönchbergstraße, München 12:49:00
-
Simplonstraße, München 12:50:00
-
Himalajastraße, München 12:51:00
-
Batschkastraße, München 12:52:00
-
Spertentalstraße, München 12:53:00
-
Zauberwaldstraße, München 12:54:00
-
Markgrafenstraße, München 12:56:00
-
Vogesenstraße, München 12:57:00
-
Am Hochacker, München 12:58:00
-
Feldbergstraße, München 12:59:00
-
Alois-Hahn-Weg, München 13:00:00
-
Hugo-Lang-Bogen, München 13:02:00
-
Oskar-Maria-Graf-Ring, München 13:03:00
-
Klinikum Neuperlach, München 13:04:00
-
Tribulaunstraße, München 13:05:00
-
Otto-Hahn-Ring, München 13:06:00
-
Neuperlach Süd, München 13:08:00
-
Curd-Jürgens-Straße, München 13:19:00
-
Ludwig-Erhard-Allee, München 13:21:00
-
Ludwig-Linsert-Straße, München 13:22:00
-
Hermann-Pünder-Straße, München 13:23:00
-
Rudolf-Zorn-Straße, München 13:24:00
-
Nailastraße, München 13:25:00
-
Bayerwaldstraße, München 13:27:00
-
Weidener Straße, München 13:28:00
-
Perlach, München 13:30:00
-
Wolframstraße, München 13:32:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 13:33:00
-
Holzwiesenstraße, München 13:34:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 13:35:00
-
Neuperlach Zentrum, München 13:37:00
Route:
-
Neuperlach Süd, München
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 12:23:00
-
Neubiberg 12:24:00
-
Rathaus, Neubiberg 12:25:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 12:26:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 12:27:00
-
Schulzstraße, Neubiberg 12:28:00
-
Wotanstraße, Neubiberg 12:29:00
-
Lena-Christ-Straße, Neubiberg 12:30:00
-
Anzengruberstraße, Neubiberg 12:31:00
-
Neubiberger Straße, Putzbrunn 12:32:00
-
Isarweg, Putzbrunn 12:34:00
-
Oedenstockach, Putzbrunn 12:36:00
-
Solalinden Andreas-Wagner-Straße, Putzbrunn 12:39:00
-
Solalinden Am Buchenhain, Putzbrunn 12:40:00
-
Solalindenstr., Putzbrunn 12:42:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 12:43:00
-
Hohenbrunner Straße, Putzbrunn 12:45:00
Route:
-
Neuperlach Süd, München
-
Therese-Giehse-Allee, München 12:24:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:25:00
-
Quiddestraße, München 12:26:00
-
Michaelibad, München 12:28:00
-
Innsbrucker Ring, München 12:30:00
-
Ostbahnhof, München 12:32:00
-
Max-Weber-Platz, München 12:34:00
-
Lehel, München 12:36:00
-
Odeonsplatz, München 12:37:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 12:39:00
-
Hauptbahnhof, München 12:40:00
-
Theresienwiese, München 12:42:00
-
Schwanthalerhöhe, München 12:43:00
-
Heimeranplatz, München 12:45:00
-
Westendstraße, München 12:46:00
-
Friedenheimer Straße, München 12:47:00
-
Laimer Platz, München 12:49:00