Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 01:26:00
-
Harras, München 01:28:00
-
Am Harras, München 01:31:00
-
Margaretenplatz, München 01:32:00
-
Sendlinger Kirche, München 01:33:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 01:34:00
-
Ganghoferbrücke, München 01:35:00
-
Ridlerstraße, München 01:36:00
-
Schwanthalerhöhe, München 01:37:00
-
Bergmannstraße, München 01:38:00
-
Kazmairstraße, München 01:39:00
-
Gollierplatz, München 01:40:00
-
Trappentreustraße, München 01:41:00
-
Donnersbergerbrücke, München 01:43:00
-
Donnersbergerstraße, München 01:45:00
-
Schlörstraße, München 01:46:00
-
Landshuter Allee, München 01:47:00
-
Rotkreuzplatz, München 01:48:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 01:37:00
-
Zielstattstraße, München 01:38:00
-
Hofmannstraße, München 01:39:00
-
Gmunder Straße, München 01:41:00
-
Kistlerhofstraße, München 01:42:00
-
Aidenbachstraße, München 01:43:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 01:43:00
-
Am Harras, München 01:45:00
-
Harras, München 01:46:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 01:45:00
-
München-Solln 01:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 01:50:00
-
Pullach 01:52:00
-
Höllriegelskreuth 01:54:00
-
Buchenhain 01:56:00
-
Baierbrunn 01:59:00
-
Hohenschäftlarn 02:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 02:05:00
-
Icking 02:09:00
-
Wolfratshausen 02:14:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 01:52:00
-
Zielstattstraße, München 01:53:00
-
Hofmannstraße, München 01:54:00
-
Aidenbachstraße, München 01:56:00
-
Kistlerhofstraße, München 01:57:00
-
Leutstettener Straße, München 01:58:00
-
Siemensallee, München 01:59:00
-
Marienstern, München 01:59:00
-
Hofbrunnstraße, München 02:01:00
-
Plattlinger Straße, München 02:02:00
-
Gilgstraße, München 02:03:00
-
Wilhelm-Busch-Straße, München 02:04:00
-
Gulbranssonstraße, München 02:05:00
-
Stäblistraße, München 02:06:00
-
Bad Forstenried, München 02:07:00
-
Hatzelweg, München 02:07:00
-
Forstenried, München 02:08:00
-
Nesselwanger Straße, München 02:09:00
-
Neurieder Straße, München 02:10:00
-
Fürstenried West, München 02:12:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 01:55:00
-
Harras, München 01:57:00
-
Am Harras, München 01:58:00
-
Margaretenplatz, München 01:59:00
-
Aberlestraße, München 02:00:00
-
Poccistraße, München 02:03:00
-
Goetheplatz, München 02:05:00
-
Sendlinger Tor, München 02:07:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 02:09:00
-
Lenbachplatz, München 02:11:00
-
Maximiliansplatz, München 02:12:00
-
Oskar-von-Miller-Ring, München 02:13:00
-
Von-der-Tann-Straße, München 02:15:00
-
Universität, München 02:16:00
-
Siegestor, München 02:17:00
-
Georgenstraße, München 02:18:00
-
Hohenzollernstraße, München 02:20:00
-
Münchner Freiheit, München 02:21:00
-
Potsdamer Straße, München 02:23:00
-
Parzivalplatz, München 02:24:00
-
Kölner Platz, München 02:25:00
-
Scheidplatz Süd, München 02:26:00
-
Rümannstraße, München 02:27:00
-
Milbertshofen, München 02:29:00
-
Korbinianplatz, München 02:30:00
-
Frankfurter Ring, München 02:31:00
-
Am Hart Süd, München 02:33:00
-
Am Hart, München 02:34:00
-
Rathenaustraße, München 02:35:00
-
Röblingweg, München 02:36:00
-
Harthof, München 02:37:00
-
Weyprechtstraße, München 02:38:00
-
Caracciolastraße, München 02:39:00
-
Dülferstraße, München 02:40:00
-
Aschenbrennerstraße, München 02:42:00
-
Stösserstraße, München 02:43:00
-
Stanigplatz, München 02:44:00
-
Hasenbergl, München 02:46:00
-
Paidarstraße, München 02:47:00
-
Feldmoching, München 02:48:00