Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Münchner Freiheit U via Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 13:30:00
-
Harras, München 13:32:00
-
Am Harras, München 13:36:00
-
Margaretenplatz, München 13:37:00
-
Sendlinger Kirche, München 13:38:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 13:40:00
-
Ganghoferbrücke, München 13:41:00
-
Ridlerstraße, München 13:42:00
-
Schwanthalerhöhe, München 13:44:00
-
Bergmannstraße, München 13:45:00
-
Kazmairstraße, München 13:46:00
-
Gollierplatz, München 13:47:00
-
Trappentreustraße, München 13:49:00
-
Donnersbergerbrücke, München 13:51:00
-
Donnersbergerstraße, München 13:53:00
-
Schlörstraße, München 13:54:00
-
Landshuter Allee, München 13:56:00
-
Rotkreuzplatz, München 13:58:00
-
Albrechtstraße, München 14:00:00
-
Fasaneriestraße, München 14:01:00
-
Leonrodplatz, München 14:03:00
-
Infanteriestraße, München 14:04:00
-
Barbarastraße, München 14:05:00
-
Nordbad, München 14:07:00
-
Hohenzollernplatz, München 14:08:00
-
Kurfürstenplatz, München 14:10:00
-
Pündterplatz, München 14:12:00
-
Bismarckstraße, München 14:13:00
-
Münchner Freiheit, München 14:14:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 13:32:00
-
München Heimeranplatz 13:34:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:37:00
-
München Hbf Gl.27-36 13:40:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 13:37:00
-
München Heimeranplatz 13:39:00
-
München Donnersbergerbrücke 13:42:00
-
München Hackerbrücke 13:43:00
-
München Hbf (tief) 13:45:00
-
München Karlsplatz 13:46:00
-
München Marienplatz 13:48:00
-
München Isartor 13:50:00
-
München Rosenheimer Platz 13:51:00
-
München Ost 13:54:00
-
München St.Martin-Str. 13:58:00
-
München-Giesing 13:59:00
-
München-Perlach 14:05:00
-
München-Neuperlach Süd 14:07:00
-
Neubiberg 14:10:00
-
Ottobrunn 14:13:00
-
Hohenbrunn 14:15:00
-
Wächterhof 14:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 14:20:00
-
Dürrnhaar 14:24:00
-
Aying 14:28:00
-
Peiß 14:32:00
-
Großhelfendorf 14:34:00
-
Kreuzstraße 14:38:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 13:36:00
-
Am Harras, München 13:38:00
-
Harras, München 13:40:00
-
Ortlerstraße, München 13:43:00
-
Fuggerstraße, München 13:44:00
-
Baumgartnerstraße, München 13:45:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 13:47:00
-
Ganghoferbrücke, München 13:48:00
-
Ridlerstraße, München 13:49:00
-
Schwanthalerhöhe, München 13:50:00
-
Alter Messeplatz, München 13:52:00
-
Theresienhöhe, München 13:53:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 13:37:00
-
Zielstattstraße, München 13:39:00
-
Hofmannstraße, München 13:40:00
-
Gmunder Straße, München 13:42:00
-
Kistlerhofstraße, München 13:43:00
-
Aidenbachstraße, München 13:44:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 13:40:00
-
Harras, München 13:42:00
-
Am Harras, München 13:46:00
-
Margaretenplatz, München 13:47:00
-
Sendlinger Kirche, München 13:48:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 13:50:00
-
Ganghoferbrücke, München 13:51:00
-
Ridlerstraße, München 13:52:00
-
Schwanthalerhöhe, München 13:54:00
-
Bergmannstraße, München 13:55:00
-
Kazmairstraße, München 13:56:00
-
Gollierplatz, München 13:57:00
-
Trappentreustraße, München 13:59:00
-
Donnersbergerbrücke, München 14:01:00
-
Donnersbergerstraße, München 14:03:00
-
Schlörstraße, München 14:04:00
-
Landshuter Allee, München 14:06:00
-
Rotkreuzplatz, München 14:08:00
-
Albrechtstraße, München 14:10:00
-
Fasaneriestraße, München 14:11:00
-
Leonrodplatz, München 14:13:00
-
Infanteriestraße, München 14:14:00
-
Barbarastraße, München 14:15:00
-
Nordbad, München 14:17:00
-
Hohenzollernplatz, München 14:18:00
-
Kurfürstenplatz, München 14:20:00
-
Pündterplatz, München 14:22:00
-
Bismarckstraße, München 14:23:00
-
Münchner Freiheit, München 14:24:00