Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Kreuzstraße.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 19:17:00
-
München Heimeranplatz 19:19:00
-
München Donnersbergerbrücke 19:22:00
-
München Hackerbrücke 19:23:00
-
München Hbf (tief) 19:25:00
-
München Karlsplatz 19:26:00
-
München Marienplatz 19:28:00
-
München Isartor 19:30:00
-
München Rosenheimer Platz 19:31:00
-
München Ost 19:34:00
-
München St.Martin-Str. 19:38:00
-
München-Giesing 19:39:00
-
München-Perlach 19:45:00
-
München-Neuperlach Süd 19:47:00
-
Neubiberg 19:50:00
-
Ottobrunn 19:53:00
-
Hohenbrunn 19:55:00
-
Wächterhof 19:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 20:00:00
-
Aying 20:07:00
-
Großhelfendorf 20:10:00
-
Kreuzstraße 20:13:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 19:25:00
-
München-Solln 19:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 19:30:00
-
Pullach 19:32:00
-
Höllriegelskreuth 19:34:00
-
Buchenhain 19:36:00
-
Baierbrunn 19:39:00
-
Hohenschäftlarn 19:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 19:45:00
-
Icking 19:49:00
-
Wolfratshausen 19:54:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 19:25:00
-
Tölzer Straße, München 19:28:00
-
Obersendling, München 19:29:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 19:31:00
-
Neunkirchner Straße, München 19:32:00
-
Wolfratshauser Straße, München 19:33:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 19:34:00
-
Friedastraße, München 19:35:00
-
Solln, München 19:37:00
-
Sollner Straße, München 19:38:00
-
Stridbeckstraße, München 19:40:00
-
Bleibtreustraße, München 19:41:00
-
Eberlestraße, München 19:42:00
-
Parkstadt Solln, München 19:44:00
-
Gulbranssonstraße, München 19:45:00
-
Stäblistraße, München 19:46:00
-
Bad Forstenried, München 19:47:00
-
Hatzelweg, München 19:48:00
-
Forstenried, München 19:49:00
-
Nesselwanger Straße, München 19:50:00
-
Neurieder Straße, München 19:52:00
-
Fürstenried West, München 19:53:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 19:27:00
-
Zielstattstraße, München 19:29:00
-
Hofmannstraße, München 19:30:00
-
Gmunder Straße, München 19:32:00
-
Kistlerhofstraße, München 19:33:00
-
Aidenbachstraße, München 19:34:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 19:30:00
-
Harras, München 19:32:00
-
Am Harras, München 19:36:00
-
Margaretenplatz, München 19:37:00
-
Sendlinger Kirche, München 19:38:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 19:40:00
-
Ganghoferbrücke, München 19:41:00
-
Ridlerstraße, München 19:42:00
-
Schwanthalerhöhe, München 19:44:00
-
Bergmannstraße, München 19:45:00
-
Kazmairstraße, München 19:46:00
-
Gollierplatz, München 19:47:00
-
Trappentreustraße, München 19:49:00
-
Donnersbergerbrücke, München 19:51:00
-
Donnersbergerstraße, München 19:53:00
-
Schlörstraße, München 19:54:00
-
Landshuter Allee, München 19:56:00
-
Rotkreuzplatz, München 19:58:00
-
Albrechtstraße, München 20:00:00
-
Fasaneriestraße, München 20:01:00
-
Leonrodplatz, München 20:03:00
-
Infanteriestraße, München 20:04:00
-
Barbarastraße, München 20:05:00
-
Nordbad, München 20:07:00
-
Hohenzollernplatz, München 20:08:00
-
Kurfürstenplatz, München 20:10:00
-
Pündterplatz, München 20:12:00
-
Bismarckstraße, München 20:13:00
-
Münchner Freiheit, München 20:14:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 19:37:00
-
München Heimeranplatz 19:39:00
-
München Donnersbergerbrücke 19:42:00
-
München Hackerbrücke 19:43:00
-
München Hbf (tief) 19:45:00
-
München Karlsplatz 19:46:00
-
München Marienplatz 19:48:00
-
München Isartor 19:50:00
-
München Rosenheimer Platz 19:51:00
-
München Ost 19:54:00
-
München St.Martin-Str. 19:58:00
-
München-Giesing 19:59:00
-
München-Perlach 20:05:00
-
München-Neuperlach Süd 20:07:00
-
Neubiberg 20:10:00
-
Ottobrunn 20:13:00
-
Hohenbrunn 20:15:00
-
Wächterhof 20:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 20:20:00
-
Dürrnhaar 20:24:00
-
Aying 20:28:00
-
Peiß 20:32:00
-
Großhelfendorf 20:34:00
-
Kreuzstraße 20:38:00