Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Höllriegelskreuth.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 08:05:00
-
München-Solln 08:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 08:10:00
-
Pullach 08:12:00
-
Höllriegelskreuth 08:14:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 08:06:00
-
Harras, München 08:08:00
-
Am Harras, München 08:11:00
-
Margaretenplatz, München 08:12:00
-
Sendlinger Kirche, München 08:13:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 08:14:00
-
Ganghoferbrücke, München 08:15:00
-
Ridlerstraße, München 08:16:00
-
Schwanthalerhöhe, München 08:17:00
-
Bergmannstraße, München 08:18:00
-
Kazmairstraße, München 08:19:00
-
Gollierplatz, München 08:20:00
-
Trappentreustraße, München 08:21:00
-
Donnersbergerbrücke, München 08:23:00
-
Donnersbergerstraße, München 08:25:00
-
Schlörstraße, München 08:26:00
-
Landshuter Allee, München 08:27:00
-
Rotkreuzplatz, München 08:29:00
-
Albrechtstraße, München 08:31:00
-
Fasaneriestraße, München 08:32:00
-
Leonrodplatz, München 08:33:00
-
Infanteriestraße, München 08:34:00
-
Barbarastraße, München 08:35:00
-
Nordbad, München 08:37:00
-
Hohenzollernplatz, München 08:38:00
-
Kurfürstenplatz, München 08:39:00
-
Pündterplatz, München 08:41:00
-
Bismarckstraße, München 08:42:00
-
Münchner Freiheit, München 08:43:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 08:17:00
-
München Heimeranplatz 08:19:00
-
München Donnersbergerbrücke 08:22:00
-
München Hackerbrücke 08:23:00
-
München Hbf (tief) 08:25:00
-
München Karlsplatz 08:26:00
-
München Marienplatz 08:28:00
-
München Isartor 08:30:00
-
München Rosenheimer Platz 08:31:00
-
München Ost 08:34:00
-
München St.Martin-Str. 08:38:00
-
München-Giesing 08:39:00
-
München-Perlach 08:44:00
-
München-Neuperlach Süd 08:47:00
-
Neubiberg 08:50:00
-
Ottobrunn 08:53:00
-
Hohenbrunn 08:55:00
-
Wächterhof 08:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 09:00:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 08:17:00
-
Zielstattstraße, München 08:18:00
-
Hofmannstraße, München 08:19:00
-
Gmunder Straße, München 08:21:00
-
Kistlerhofstraße, München 08:22:00
-
Aidenbachstraße, München 08:23:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 08:18:00
-
Tölzer Straße, München 08:20:00
-
Obersendling, München 08:21:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 08:23:00
-
Neunkirchner Straße, München 08:24:00
-
Wolfratshauser Straße, München 08:25:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 08:26:00
-
Friedastraße, München 08:27:00
-
Solln, München 08:28:00
-
Sollner Straße, München 08:35:00
-
Stridbeckstraße, München 08:37:00
-
Bleibtreustraße, München 08:38:00
-
Eberlestraße, München 08:39:00
-
Parkstadt Solln, München 08:40:00
-
Gulbranssonstraße, München 08:41:00
-
Stäblistraße, München 08:42:00
-
Bad Forstenried, München 08:43:00
-
Hatzelweg, München 08:44:00
-
Forstenried, München 08:45:00
-
Nesselwanger Straße, München 08:46:00
-
Neurieder Straße, München 08:47:00
-
Fürstenried West, München 08:48:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 08:22:00
-
Am Harras, München 08:24:00
-
Harras, München 08:25:00
-
Ortlerstraße, München 08:27:00
-
Fuggerstraße, München 08:28:00
-
Baumgartnerstraße, München 08:29:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 08:31:00
-
Ganghoferbrücke, München 08:32:00
-
Ridlerstraße, München 08:33:00
-
Schwanthalerhöhe, München 08:34:00
-
Alter Messeplatz, München 08:35:00
-
Theresienhöhe, München 08:36:00