Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Aidenbachstraße U.
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 15:18:00
-
Zielstattstraße, München 15:20:00
-
Hofmannstraße, München 15:21:00
-
Gmunder Straße, München 15:22:00
-
Kistlerhofstraße, München 15:23:00
-
Aidenbachstraße, München 15:24:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 15:25:00
-
Harras, München 15:27:00
-
Am Harras, München 15:31:00
-
Margaretenplatz, München 15:32:00
-
Sendlinger Kirche, München 15:33:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 15:35:00
-
Ganghoferbrücke, München 15:36:00
-
Ridlerstraße, München 15:37:00
-
Schwanthalerhöhe, München 15:38:00
-
Bergmannstraße, München 15:39:00
-
Kazmairstraße, München 15:40:00
-
Gollierplatz, München 15:41:00
-
Trappentreustraße, München 15:43:00
-
Donnersbergerbrücke, München 15:44:00
-
Donnersbergerstraße, München 15:46:00
-
Schlörstraße, München 15:47:00
-
Landshuter Allee, München 15:49:00
-
Rotkreuzplatz, München 15:50:00
-
Albrechtstraße, München 15:53:00
-
Fasaneriestraße, München 15:54:00
-
Leonrodplatz, München 15:55:00
-
Infanteriestraße, München 15:57:00
-
Barbarastraße, München 15:58:00
-
Nordbad, München 15:59:00
-
Hohenzollernplatz, München 16:01:00
-
Kurfürstenplatz, München 16:02:00
-
Pündterplatz, München 16:04:00
-
Bismarckstraße, München 16:05:00
-
Münchner Freiheit, München 16:06:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 15:25:00
-
München-Solln 15:28:00
-
Großhesselohe Isartalbf 15:30:00
-
Pullach 15:32:00
-
Höllriegelskreuth 15:34:00
-
Buchenhain 15:36:00
-
Baierbrunn 15:39:00
-
Hohenschäftlarn 15:43:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 15:45:00
-
Icking 15:49:00
-
Wolfratshausen 15:54:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 15:25:00
-
Tölzer Straße, München 15:28:00
-
Obersendling, München 15:29:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 15:30:00
-
Neunkirchner Straße, München 15:31:00
-
Wolfratshauser Straße, München 15:32:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 15:33:00
-
Friedastraße, München 15:35:00
-
Solln, München 15:36:00
-
Sollner Straße, München 15:37:00
-
Stridbeckstraße, München 15:39:00
-
Bleibtreustraße, München 15:40:00
-
Eberlestraße, München 15:41:00
-
Parkstadt Solln, München 15:43:00
-
Gulbranssonstraße, München 15:44:00
-
Stäblistraße, München 15:45:00
-
Bad Forstenried, München 15:46:00
-
Hatzelweg, München 15:46:00
-
Forstenried, München 15:47:00
-
Nesselwanger Straße, München 15:48:00
-
Neurieder Straße, München 15:50:00
-
Fürstenried West, München 15:51:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 15:28:00
-
Zielstattstraße, München 15:30:00
-
Hofmannstraße, München 15:31:00
-
Gmunder Straße, München 15:32:00
-
Kistlerhofstraße, München 15:33:00
-
Aidenbachstraße, München 15:34:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 15:35:00
-
Harras, München 15:37:00
-
Am Harras, München 15:41:00
-
Margaretenplatz, München 15:42:00
-
Sendlinger Kirche, München 15:43:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 15:45:00
-
Ganghoferbrücke, München 15:46:00
-
Ridlerstraße, München 15:47:00
-
Schwanthalerhöhe, München 15:48:00
-
Bergmannstraße, München 15:49:00
-
Kazmairstraße, München 15:50:00
-
Gollierplatz, München 15:51:00
-
Trappentreustraße, München 15:53:00
-
Donnersbergerbrücke, München 15:54:00
-
Donnersbergerstraße, München 15:56:00
-
Schlörstraße, München 15:57:00
-
Landshuter Allee, München 15:59:00
-
Rotkreuzplatz, München 16:00:00
-
Albrechtstraße, München 16:03:00
-
Fasaneriestraße, München 16:04:00
-
Leonrodplatz, München 16:05:00
-
Infanteriestraße, München 16:07:00
-
Barbarastraße, München 16:08:00
-
Nordbad, München 16:09:00
-
Hohenzollernplatz, München 16:11:00
-
Kurfürstenplatz, München 16:12:00
-
Pündterplatz, München 16:14:00
-
Bismarckstraße, München 16:15:00
-
Münchner Freiheit, München 16:16:00