Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Wolfratshausen.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 12:05:00
-
München-Solln 12:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 12:10:00
-
Pullach 12:12:00
-
Höllriegelskreuth 12:14:00
-
Buchenhain 12:16:00
-
Baierbrunn 12:19:00
-
Hohenschäftlarn 12:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 12:25:00
-
Icking 12:29:00
-
Wolfratshausen 12:34:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 12:05:00
-
Tölzer Straße, München 12:08:00
-
Obersendling, München 12:09:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 12:10:00
-
Neunkirchner Straße, München 12:11:00
-
Wolfratshauser Straße, München 12:12:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 12:13:00
-
Friedastraße, München 12:15:00
-
Solln, München 12:16:00
-
Sollner Straße, München 12:17:00
-
Stridbeckstraße, München 12:19:00
-
Bleibtreustraße, München 12:20:00
-
Eberlestraße, München 12:21:00
-
Parkstadt Solln, München 12:23:00
-
Gulbranssonstraße, München 12:24:00
-
Stäblistraße, München 12:25:00
-
Bad Forstenried, München 12:26:00
-
Hatzelweg, München 12:26:00
-
Forstenried, München 12:27:00
-
Nesselwanger Straße, München 12:28:00
-
Neurieder Straße, München 12:30:00
-
Fürstenried West, München 12:31:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 12:08:00
-
Zielstattstraße, München 12:10:00
-
Hofmannstraße, München 12:11:00
-
Gmunder Straße, München 12:12:00
-
Kistlerhofstraße, München 12:13:00
-
Aidenbachstraße, München 12:14:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 12:15:00
-
Harras, München 12:17:00
-
Am Harras, München 12:21:00
-
Margaretenplatz, München 12:22:00
-
Sendlinger Kirche, München 12:23:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 12:25:00
-
Ganghoferbrücke, München 12:26:00
-
Ridlerstraße, München 12:27:00
-
Schwanthalerhöhe, München 12:28:00
-
Bergmannstraße, München 12:29:00
-
Kazmairstraße, München 12:30:00
-
Gollierplatz, München 12:31:00
-
Trappentreustraße, München 12:33:00
-
Donnersbergerbrücke, München 12:34:00
-
Donnersbergerstraße, München 12:36:00
-
Schlörstraße, München 12:37:00
-
Landshuter Allee, München 12:39:00
-
Rotkreuzplatz, München 12:40:00
-
Albrechtstraße, München 12:43:00
-
Fasaneriestraße, München 12:44:00
-
Leonrodplatz, München 12:45:00
-
Infanteriestraße, München 12:47:00
-
Barbarastraße, München 12:48:00
-
Nordbad, München 12:49:00
-
Hohenzollernplatz, München 12:51:00
-
Kurfürstenplatz, München 12:52:00
-
Pündterplatz, München 12:54:00
-
Bismarckstraße, München 12:55:00
-
Münchner Freiheit, München 12:56:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 12:17:00
-
München Heimeranplatz 12:19:00
-
München Donnersbergerbrücke 12:22:00
-
München Hackerbrücke 12:23:00
-
München Hbf (tief) 12:25:00
-
München Karlsplatz 12:26:00
-
München Marienplatz 12:28:00
-
München Isartor 12:30:00
-
München Rosenheimer Platz 12:31:00
-
München Ost 12:34:00
-
München St.Martin-Str. 12:38:00
-
München-Giesing 12:39:00
-
München-Perlach 12:44:00
-
München-Neuperlach Süd 12:47:00
-
Neubiberg 12:50:00
-
Ottobrunn 12:53:00
-
Hohenbrunn 12:55:00
-
Wächterhof 12:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 13:00:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 12:16:00
-
Am Harras, München 12:18:00
-
Harras, München 12:19:00
-
Ortlerstraße, München 12:25:00
-
Fuggerstraße, München 12:26:00
-
Baumgartnerstraße, München 12:28:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 12:29:00
-
Ganghoferbrücke, München 12:30:00
-
Ridlerstraße, München 12:31:00
-
Schwanthalerhöhe, München 12:32:00
-
Alter Messeplatz, München 12:34:00
-
Theresienhöhe, München 12:35:00