Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Münchner Freiheit U via Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 16:05:00
-
Harras, München 16:07:00
-
Am Harras, München 16:11:00
-
Margaretenplatz, München 16:12:00
-
Sendlinger Kirche, München 16:13:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 16:15:00
-
Ganghoferbrücke, München 16:16:00
-
Ridlerstraße, München 16:17:00
-
Schwanthalerhöhe, München 16:18:00
-
Bergmannstraße, München 16:19:00
-
Kazmairstraße, München 16:20:00
-
Gollierplatz, München 16:21:00
-
Trappentreustraße, München 16:23:00
-
Donnersbergerbrücke, München 16:24:00
-
Donnersbergerstraße, München 16:26:00
-
Schlörstraße, München 16:27:00
-
Landshuter Allee, München 16:29:00
-
Rotkreuzplatz, München 16:30:00
-
Albrechtstraße, München 16:33:00
-
Fasaneriestraße, München 16:34:00
-
Leonrodplatz, München 16:35:00
-
Infanteriestraße, München 16:37:00
-
Barbarastraße, München 16:38:00
-
Nordbad, München 16:39:00
-
Hohenzollernplatz, München 16:41:00
-
Kurfürstenplatz, München 16:42:00
-
Pündterplatz, München 16:44:00
-
Bismarckstraße, München 16:45:00
-
Münchner Freiheit, München 16:46:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 16:05:00
-
München-Solln 16:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 16:10:00
-
Pullach 16:12:00
-
Höllriegelskreuth 16:14:00
-
Buchenhain 16:16:00
-
Baierbrunn 16:19:00
-
Hohenschäftlarn 16:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 16:25:00
-
Icking 16:29:00
-
Wolfratshausen 16:34:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 16:05:00
-
Tölzer Straße, München 16:08:00
-
Obersendling, München 16:09:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 16:10:00
-
Neunkirchner Straße, München 16:11:00
-
Wolfratshauser Straße, München 16:12:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 16:13:00
-
Friedastraße, München 16:15:00
-
Solln, München 16:16:00
-
Sollner Straße, München 16:17:00
-
Stridbeckstraße, München 16:19:00
-
Bleibtreustraße, München 16:20:00
-
Eberlestraße, München 16:21:00
-
Parkstadt Solln, München 16:23:00
-
Gulbranssonstraße, München 16:24:00
-
Stäblistraße, München 16:25:00
-
Bad Forstenried, München 16:26:00
-
Hatzelweg, München 16:26:00
-
Forstenried, München 16:27:00
-
Nesselwanger Straße, München 16:28:00
-
Neurieder Straße, München 16:30:00
-
Fürstenried West, München 16:31:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 16:08:00
-
Zielstattstraße, München 16:10:00
-
Hofmannstraße, München 16:11:00
-
Gmunder Straße, München 16:12:00
-
Kistlerhofstraße, München 16:13:00
-
Aidenbachstraße, München 16:14:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 16:15:00
-
Harras, München 16:17:00
-
Am Harras, München 16:21:00
-
Margaretenplatz, München 16:22:00
-
Sendlinger Kirche, München 16:23:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 16:25:00
-
Ganghoferbrücke, München 16:26:00
-
Ridlerstraße, München 16:27:00
-
Schwanthalerhöhe, München 16:28:00
-
Bergmannstraße, München 16:29:00
-
Kazmairstraße, München 16:30:00
-
Gollierplatz, München 16:31:00
-
Trappentreustraße, München 16:33:00
-
Donnersbergerbrücke, München 16:34:00
-
Donnersbergerstraße, München 16:36:00
-
Schlörstraße, München 16:37:00
-
Landshuter Allee, München 16:39:00
-
Rotkreuzplatz, München 16:40:00
-
Albrechtstraße, München 16:43:00
-
Fasaneriestraße, München 16:44:00
-
Leonrodplatz, München 16:45:00
-
Infanteriestraße, München 16:47:00
-
Barbarastraße, München 16:48:00
-
Nordbad, München 16:49:00
-
Hohenzollernplatz, München 16:51:00
-
Kurfürstenplatz, München 16:52:00
-
Pündterplatz, München 16:54:00
-
Bismarckstraße, München 16:55:00
-
Münchner Freiheit, München 16:56:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 16:17:00
-
München Heimeranplatz 16:19:00
-
München Donnersbergerbrücke 16:22:00
-
München Hackerbrücke 16:23:00
-
München Hbf (tief) 16:25:00
-
München Karlsplatz 16:26:00
-
München Marienplatz 16:28:00
-
München Isartor 16:30:00
-
München Rosenheimer Platz 16:31:00
-
München Ost 16:34:00
-
München St.Martin-Str. 16:38:00
-
München-Giesing 16:39:00
-
München-Perlach 16:45:00
-
München-Neuperlach Süd 16:47:00
-
Neubiberg 16:50:00
-
Ottobrunn 16:53:00
-
Hohenbrunn 16:55:00
-
Wächterhof 16:57:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 17:00:00