Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Aying.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 22:57:00
-
München Heimeranplatz 22:59:00
-
München Donnersbergerbrücke 23:02:00
-
München Hackerbrücke 23:03:00
-
München Hbf (tief) 23:05:00
-
München Karlsplatz 23:06:00
-
München Marienplatz 23:08:00
-
München Isartor 23:10:00
-
München Rosenheimer Platz 23:11:00
-
München Ost 23:14:00
-
München St.Martin-Str. 23:18:00
-
München-Giesing 23:19:00
-
München-Perlach 23:25:00
-
München-Neuperlach Süd 23:27:00
-
Neubiberg 23:30:00
-
Ottobrunn 23:33:00
-
Hohenbrunn 23:35:00
-
Wächterhof 23:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 23:40:00
-
Dürrnhaar 23:44:00
-
Aying 23:48:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 22:57:00
-
Zielstattstraße, München 22:58:00
-
Hofmannstraße, München 22:59:00
-
Gmunder Straße, München 23:01:00
-
Kistlerhofstraße, München 23:02:00
-
Aidenbachstraße, München 23:03:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 22:58:00
-
Tölzer Straße, München 23:00:00
-
Obersendling, München 23:01:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 23:03:00
-
Neunkirchner Straße, München 23:04:00
-
Wolfratshauser Straße, München 23:05:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 23:06:00
-
Friedastraße, München 23:07:00
-
Solln, München 23:08:00
-
Sollner Straße, München 23:15:00
-
Stridbeckstraße, München 23:17:00
-
Bleibtreustraße, München 23:18:00
-
Eberlestraße, München 23:19:00
-
Parkstadt Solln, München 23:20:00
-
Gulbranssonstraße, München 23:21:00
-
Stäblistraße, München 23:22:00
-
Bad Forstenried, München 23:23:00
-
Hatzelweg, München 23:24:00
-
Forstenried, München 23:25:00
-
Nesselwanger Straße, München 23:26:00
-
Neurieder Straße, München 23:27:00
-
Fürstenried West, München 23:28:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 23:02:00
-
Am Harras, München 23:04:00
-
Harras, München 23:05:00
-
Ortlerstraße, München 23:07:00
-
Fuggerstraße, München 23:08:00
-
Baumgartnerstraße, München 23:09:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 23:11:00
-
Ganghoferbrücke, München 23:12:00
-
Ridlerstraße, München 23:13:00
-
Schwanthalerhöhe, München 23:14:00
-
Alter Messeplatz, München 23:15:00
-
Theresienhöhe, München 23:16:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 23:05:00
-
München-Solln 23:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 23:10:00
-
Pullach 23:12:00
-
Höllriegelskreuth 23:14:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 23:06:00
-
Harras, München 23:08:00
-
Am Harras, München 23:11:00
-
Margaretenplatz, München 23:12:00
-
Sendlinger Kirche, München 23:13:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 23:14:00
-
Ganghoferbrücke, München 23:15:00
-
Ridlerstraße, München 23:16:00
-
Schwanthalerhöhe, München 23:17:00
-
Bergmannstraße, München 23:18:00
-
Kazmairstraße, München 23:19:00
-
Gollierplatz, München 23:20:00
-
Trappentreustraße, München 23:21:00
-
Donnersbergerbrücke, München 23:23:00
-
Donnersbergerstraße, München 23:25:00
-
Schlörstraße, München 23:26:00
-
Landshuter Allee, München 23:27:00
-
Rotkreuzplatz, München 23:29:00
-
Albrechtstraße, München 23:31:00
-
Fasaneriestraße, München 23:32:00
-
Leonrodplatz, München 23:33:00
-
Infanteriestraße, München 23:34:00
-
Barbarastraße, München 23:35:00
-
Nordbad, München 23:37:00
-
Hohenzollernplatz, München 23:38:00
-
Kurfürstenplatz, München 23:39:00
-
Pündterplatz, München 23:41:00
-
Bismarckstraße, München 23:42:00
-
Münchner Freiheit, München 23:43:00