Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Rosenheim.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 06:51:00
-
München-Solln 06:53:00
-
Deisenhofen 06:59:00
-
Holzkirchen 07:09:00
-
Kreuzstraße 07:17:00
-
Westerham 07:24:00
-
Feldolling 07:26:00
-
Bruckmühl 07:31:00
-
Heufeldmühle 07:33:00
-
Hinrichssegen 07:35:00
-
Heufeld 07:37:00
-
Bad Aibling 07:41:00
-
Bad Aibling Kurpark 07:48:00
-
Kolbermoor 07:52:00
-
Rosenheim Aicherpark 07:55:00
-
Rosenheim 07:58:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 06:57:00
-
München Heimeranplatz 06:59:00
-
München Donnersbergerbrücke 07:02:00
-
München Hackerbrücke 07:03:00
-
München Hbf (tief) 07:05:00
-
München Karlsplatz 07:06:00
-
München Marienplatz 07:08:00
-
München Isartor 07:10:00
-
München Rosenheimer Platz 07:11:00
-
München Ost 07:14:00
-
München St.Martin-Str. 07:18:00
-
München-Giesing 07:19:00
-
München-Perlach 07:25:00
-
München-Neuperlach Süd 07:27:00
-
Neubiberg 07:30:00
-
Ottobrunn 07:33:00
-
Hohenbrunn 07:35:00
-
Wächterhof 07:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 07:40:00
-
Dürrnhaar 07:44:00
-
Aying 07:48:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Heckenstallerstraße, München 06:56:00
-
Am Harras, München 06:58:00
-
Harras, München 07:00:00
-
Ortlerstraße, München 07:03:00
-
Fuggerstraße, München 07:04:00
-
Baumgartnerstraße, München 07:05:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 07:07:00
-
Ganghoferbrücke, München 07:08:00
-
Ridlerstraße, München 07:09:00
-
Schwanthalerhöhe, München 07:10:00
-
Alter Messeplatz, München 07:12:00
-
Theresienhöhe, München 07:13:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 06:57:00
-
Zielstattstraße, München 06:59:00
-
Hofmannstraße, München 07:00:00
-
Gmunder Straße, München 07:02:00
-
Kistlerhofstraße, München 07:03:00
-
Aidenbachstraße, München 07:04:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 07:00:00
-
Harras, München 07:02:00
-
Am Harras, München 07:06:00
-
Margaretenplatz, München 07:07:00
-
Sendlinger Kirche, München 07:08:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 07:10:00
-
Ganghoferbrücke, München 07:11:00
-
Ridlerstraße, München 07:12:00
-
Schwanthalerhöhe, München 07:14:00
-
Bergmannstraße, München 07:15:00
-
Kazmairstraße, München 07:16:00
-
Gollierplatz, München 07:17:00
-
Trappentreustraße, München 07:19:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:21:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:23:00
-
Schlörstraße, München 07:24:00
-
Landshuter Allee, München 07:26:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:28:00
-
Albrechtstraße, München 07:30:00
-
Fasaneriestraße, München 07:31:00
-
Leonrodplatz, München 07:33:00
-
Infanteriestraße, München 07:34:00
-
Barbarastraße, München 07:35:00
-
Nordbad, München 07:37:00
-
Hohenzollernplatz, München 07:38:00
-
Kurfürstenplatz, München 07:40:00
-
Pündterplatz, München 07:42:00
-
Bismarckstraße, München 07:43:00
-
Münchner Freiheit, München 07:44:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 07:05:00
-
München-Solln 07:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 07:10:00
-
Pullach 07:12:00
-
Höllriegelskreuth 07:14:00
-
Buchenhain 07:16:00
-
Baierbrunn 07:19:00
-
Hohenschäftlarn 07:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 07:25:00
-
Icking 07:29:00
-
Wolfratshausen 07:34:00