Mittersendling in München
Neuhofener Platz ,
81369München
The next departure is direction Wolfratshausen.
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 07:05:00
-
München-Solln 07:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 07:10:00
-
Pullach 07:12:00
-
Höllriegelskreuth 07:14:00
-
Buchenhain 07:16:00
-
Baierbrunn 07:19:00
-
Hohenschäftlarn 07:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 07:25:00
-
Icking 07:29:00
-
Wolfratshausen 07:34:00
Route:
-
Neuhofen, München
-
Steinerstraße, München 07:05:00
-
Tölzer Straße, München 07:08:00
-
Obersendling, München 07:09:00
-
Rupert-Mayer-Straße, München 07:11:00
-
Neunkirchner Straße, München 07:12:00
-
Wolfratshauser Straße, München 07:13:00
-
Krankenhaus Martha Maria, München 07:14:00
-
Friedastraße, München 07:15:00
-
Solln, München 07:17:00
-
Sollner Straße, München 07:18:00
-
Stridbeckstraße, München 07:20:00
-
Bleibtreustraße, München 07:21:00
-
Eberlestraße, München 07:22:00
-
Parkstadt Solln, München 07:24:00
-
Gulbranssonstraße, München 07:25:00
-
Stäblistraße, München 07:26:00
-
Bad Forstenried, München 07:27:00
-
Hatzelweg, München 07:28:00
-
Forstenried, München 07:29:00
-
Nesselwanger Straße, München 07:30:00
-
Neurieder Straße, München 07:32:00
-
Fürstenried West, München 07:33:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Schneemannstraße, München 07:07:00
-
Zielstattstraße, München 07:09:00
-
Hofmannstraße, München 07:10:00
-
Gmunder Straße, München 07:12:00
-
Kistlerhofstraße, München 07:13:00
-
Aidenbachstraße, München 07:14:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Siemenswerke 07:10:00
-
München-Solln 07:12:00
-
Großhesselohe Isartalbf 07:14:00
-
Pullach 07:16:00
-
Höllriegelskreuth 07:19:00
Route:
-
Adunistraße, München
-
Johann-Clanze-Straße, München 07:10:00
-
Harras, München 07:12:00
-
Am Harras, München 07:16:00
-
Margaretenplatz, München 07:17:00
-
Sendlinger Kirche, München 07:18:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 07:20:00
-
Ganghoferbrücke, München 07:21:00
-
Ridlerstraße, München 07:22:00
-
Schwanthalerhöhe, München 07:24:00
-
Bergmannstraße, München 07:25:00
-
Kazmairstraße, München 07:26:00
-
Gollierplatz, München 07:27:00
-
Trappentreustraße, München 07:29:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:31:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:33:00
-
Schlörstraße, München 07:34:00
-
Landshuter Allee, München 07:36:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:38:00
-
Albrechtstraße, München 07:40:00
-
Fasaneriestraße, München 07:41:00
-
Leonrodplatz, München 07:43:00
-
Infanteriestraße, München 07:44:00
-
Barbarastraße, München 07:45:00
-
Nordbad, München 07:47:00
-
Hohenzollernplatz, München 07:48:00
-
Kurfürstenplatz, München 07:50:00
-
Pündterplatz, München 07:52:00
-
Bismarckstraße, München 07:53:00
-
Münchner Freiheit, München 07:54:00
Route:
-
München-Mittersendling
-
München Harras 07:12:00
-
München Heimeranplatz 07:14:00
-
München Donnersbergerbrücke 07:16:00
-
München Hbf Gl.27-36 07:20:00