Heimeranplatz in München
Josef-Rank-Weg ,
80686München
The next departure is direction Ostbahnhof U S.
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 08:15:00
-
Hansapark, München 08:16:00
-
Baumgartnerstraße, München 08:17:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 08:19:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 08:20:00
-
Poccistraße, München 08:22:00
-
Tumblingerstraße, München 08:23:00
-
Lagerhausstraße, München 08:25:00
-
Ehrengutstraße, München 08:26:00
-
Zenettistraße, München 08:27:00
-
Kapuzinerstraße, München 08:28:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 08:29:00
-
Goetheplatz, München 08:31:00
-
Sendlinger Tor, München 08:34:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 08:37:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 08:38:00
-
Viktualienmarkt, München 08:39:00
-
Blumenstraße, München 08:41:00
-
Gärtnerplatztheater, München 08:41:00
-
Baaderstraße, München 08:43:00
-
Schweigerstraße, München 08:45:00
-
Regerplatz, München 08:47:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 08:48:00
-
Auerfeldstraße, München 08:49:00
-
Orleansstraße, München 08:51:00
-
Ostbahnhof, München 08:52:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 08:14:00
-
Gollierplatz, München 08:15:00
-
Trappentreustraße, München 08:17:00
-
Donnersbergerbrücke, München 08:19:00
-
Donnersbergerstraße, München 08:21:00
-
Schlörstraße, München 08:22:00
-
Landshuter Allee, München 08:24:00
-
Rotkreuzplatz, München 08:25:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 08:24:00
-
Gollierplatz, München 08:25:00
-
Trappentreustraße, München 08:27:00
-
Donnersbergerbrücke, München 08:29:00
-
Donnersbergerstraße, München 08:31:00
-
Schlörstraße, München 08:32:00
-
Landshuter Allee, München 08:34:00
-
Rotkreuzplatz, München 08:35:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 08:28:00
-
Hansapark, München 08:29:00
-
Baumgartnerstraße, München 08:30:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 08:32:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 08:33:00
-
Poccistraße, München 08:35:00
-
Tumblingerstraße, München 08:36:00
-
Lagerhausstraße, München 08:38:00
-
Ehrengutstraße, München 08:39:00
-
Zenettistraße, München 08:40:00
-
Kapuzinerstraße, München 08:41:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 08:42:00
-
Goetheplatz, München 08:44:00
-
Sendlinger Tor, München 08:47:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 08:50:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 08:51:00
-
Viktualienmarkt, München 08:52:00
-
Blumenstraße, München 08:54:00
-
Gärtnerplatztheater, München 08:54:00
-
Baaderstraße, München 08:56:00
-
Schweigerstraße, München 08:58:00
-
Regerplatz, München 09:00:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 09:01:00
-
Auerfeldstraße, München 09:02:00
-
Orleansstraße, München 09:04:00
-
Ostbahnhof, München 09:05:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München-Pasing 08:38:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 08:35:00
-
Hansapark, München 08:36:00
-
Baumgartnerstraße, München 08:37:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 08:39:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 08:40:00
-
Poccistraße, München 08:42:00
-
Tumblingerstraße, München 08:43:00
-
Lagerhausstraße, München 08:45:00
-
Ehrengutstraße, München 08:46:00
-
Zenettistraße, München 08:47:00
-
Kapuzinerstraße, München 08:48:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 08:49:00
-
Goetheplatz, München 08:51:00
-
Sendlinger Tor, München 08:54:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 08:57:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 08:58:00
-
Viktualienmarkt, München 08:59:00
-
Blumenstraße, München 09:01:00
-
Gärtnerplatztheater, München 09:01:00
-
Baaderstraße, München 09:03:00
-
Schweigerstraße, München 09:05:00
-
Regerplatz, München 09:07:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 09:08:00
-
Auerfeldstraße, München 09:09:00
-
Orleansstraße, München 09:11:00
-
Ostbahnhof, München 09:12:00