Heimeranplatz in München
Josef-Rank-Weg ,
80686München
The next departure is direction Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Astallerstraße, München 05:33:00
-
Elsenheimerstraße, München 05:35:00
-
Hauzenberger Straße, München 05:36:00
-
Lautensackstraße, München 05:37:00
-
Hirschgarten, München 05:39:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 05:40:00
-
Steubenplatz, München 05:41:00
-
Dankwartstraße, München 05:42:00
-
Winthirplatz, München 05:43:00
-
Rotkreuzplatz, München 05:45:00
-
Landshuter Allee, München 05:55:00
-
Schlörstraße, München 05:55:00
-
Donnersbergerstraße, München 05:57:00
-
Donnersbergerbrücke, München 05:59:00
-
Trappentreustraße, München 06:00:00
-
Gollierplatz, München 06:01:00
-
Kazmairstraße, München 06:02:00
-
Heimeranplatz, München 06:03:00
-
Garmischer Straße, München 06:05:00
-
Siegenburger Straße, München 06:06:00
-
Hinterbärenbadstraße, München 06:07:00
-
Westpark, München 06:09:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 06:10:00
-
Pilsenseestraße, München 06:12:00
-
Höglwörther Straße, München 06:13:00
-
Murnauer Straße, München 06:15:00
-
Ratzingerplatz, München 06:16:00
-
Aidenbachstraße, München 06:17:00
-
Kistlerhofstraße, München 06:22:00
-
Leutstettener Straße, München 06:23:00
-
Siemensallee, München 06:24:00
-
Marienstern, München 06:25:00
-
Hofbrunnstraße, München 06:26:00
-
Plattlinger Straße, München 06:27:00
-
Gilgstraße, München 06:28:00
-
Wilhelm-Busch-Straße, München 06:29:00
-
Gulbranssonstraße, München 06:30:00
-
Stäblistraße, München 06:31:00
-
Munckerstraße, München 06:32:00
-
Staffelseestraße, München 06:34:00
-
Züricher Straße, München 06:35:00
-
Limmatstraße, München 06:36:00
-
Forstenrieder Allee, München 06:37:00
Route:
-
Heimeranplatz Süd, München
-
Hansastraße, München 05:36:00
-
Hansapark, München 05:37:00
-
Baumgartnerstraße, München 05:38:00
-
Fuggerstraße, München 05:39:00
-
Ortlerstraße, München 05:40:00
-
Harras, München 05:42:00
-
Am Harras, München 05:44:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München Harras 05:42:00
-
München-Mittersendling 05:43:00
-
München Siemenswerke 05:45:00
-
München-Solln 05:48:00
-
Großhesselohe Isartalbf 05:50:00
-
Pullach 05:52:00
-
Höllriegelskreuth 05:54:00
-
Buchenhain 05:56:00
-
Baierbrunn 05:59:00
-
Hohenschäftlarn 06:03:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 06:05:00
-
Icking 06:09:00
-
Wolfratshausen 06:14:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München Donnersbergerbrücke 05:42:00
-
München Hackerbrücke 05:43:00
-
München Hbf (tief) 05:45:00
-
München Karlsplatz 05:46:00
-
München Marienplatz 05:48:00
-
München Isartor 05:50:00
-
München Rosenheimer Platz 05:51:00
-
München Ost 05:54:00
-
München St.Martin-Str. 05:58:00
-
München-Giesing 05:59:00
-
München-Perlach 06:05:00
-
München-Neuperlach Süd 06:07:00
-
Neubiberg 06:10:00
-
Ottobrunn 06:13:00
-
Hohenbrunn 06:15:00
-
Wächterhof 06:17:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 06:20:00
-
Dürrnhaar 06:24:00
-
Aying 06:28:00
-
Peiß 06:32:00
-
Großhelfendorf 06:34:00
-
Kreuzstraße 06:38:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Schwanthalerhöhe, München 05:41:00
-
Theresienwiese, München 05:42:00
-
Hauptbahnhof, München 05:44:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 05:45:00
-
Odeonsplatz, München 05:46:00
-
Lehel, München 05:48:00
-
Max-Weber-Platz, München 05:50:00
-
Ostbahnhof, München 05:51:00
-
Innsbrucker Ring, München 05:54:00
-
Michaelibad, München 05:56:00
-
Quiddestraße, München 05:58:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:59:00
-
Therese-Giehse-Allee, München 06:00:00
-
Neuperlach Süd, München 06:02:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Westendstraße, München 05:41:00
-
Friedenheimer Straße, München 05:42:00
-
Laimer Platz, München 05:44:00