Heimeranplatz in München
Josef-Rank-Weg ,
80686München
The next departure is direction Neuperlach Süd.
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Schwanthalerhöhe, München 22:51:00
-
Theresienwiese, München 22:52:00
-
Hauptbahnhof, München 22:54:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 22:55:00
-
Odeonsplatz, München 22:56:00
-
Lehel, München 22:58:00
-
Max-Weber-Platz, München 23:00:00
-
Ostbahnhof, München 23:01:00
-
Innsbrucker Ring, München 23:04:00
-
Michaelibad, München 23:06:00
-
Quiddestraße, München 23:08:00
-
Neuperlach Zentrum, München 23:09:00
-
Therese-Giehse-Allee, München 23:10:00
-
Neuperlach Süd, München 23:12:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Westendstraße, München 22:51:00
-
Friedenheimer Straße, München 22:52:00
-
Laimer Platz, München 22:54:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 22:53:00
-
Gollierplatz, München 22:53:00
-
Trappentreustraße, München 22:55:00
-
Donnersbergerbrücke, München 22:56:00
-
Donnersbergerstraße, München 22:58:00
-
Schlörstraße, München 22:59:00
-
Landshuter Allee, München 23:00:00
-
Rotkreuzplatz, München 23:01:00
-
Rotkreuzplatz, München 23:16:00
-
Winthirplatz, München 23:17:00
-
Dankwartstraße, München 23:18:00
-
Steubenplatz, München 23:19:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 23:21:00
-
Hirschgarten, München 23:22:00
-
Lautensackstraße, München 23:24:00
-
Hauzenberger Straße, München 23:25:00
-
Elsenheimerstraße, München 23:25:00
-
Astallerstraße, München 23:27:00
-
Heimeranplatz, München 23:29:00
-
Hansapark, München 23:31:00
-
Baumgartnerstraße, München 23:32:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 23:34:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 23:35:00
-
Poccistraße, München 23:36:00
-
Tumblingerstraße, München 23:37:00
-
Lagerhausstraße, München 23:39:00
-
Ehrengutstraße, München 23:40:00
-
Zenettistraße, München 23:40:00
-
Kapuzinerstraße, München 23:42:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 23:43:00
-
Goetheplatz, München 23:44:00
-
Sendlinger Tor, München 23:47:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 23:48:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 23:48:00
-
Viktualienmarkt, München 23:49:00
-
Blumenstraße, München 23:50:00
-
Gärtnerplatztheater, München 23:51:00
-
Baaderstraße, München 23:52:00
-
Schweigerstraße, München 23:54:00
-
Regerplatz, München 23:55:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 23:56:00
-
Auerfeldstraße, München 23:57:00
-
Orleansstraße, München 23:59:00
-
Ostbahnhof, München 00:00:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Astallerstraße, München 22:53:00
-
Elsenheimerstraße, München 22:55:00
-
Hauzenberger Straße, München 22:56:00
-
Lautensackstraße, München 22:57:00
-
Hirschgarten, München 22:59:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 23:00:00
-
Steubenplatz, München 23:01:00
-
Dankwartstraße, München 23:02:00
-
Winthirplatz, München 23:03:00
-
Rotkreuzplatz, München 23:05:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München Harras 23:02:00
-
München-Mittersendling 23:03:00
-
München Siemenswerke 23:05:00
-
München-Solln 23:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 23:10:00
-
Pullach 23:12:00
-
Höllriegelskreuth 23:14:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München Donnersbergerbrücke 23:02:00
-
München Hackerbrücke 23:03:00
-
München Hbf (tief) 23:05:00
-
München Karlsplatz 23:06:00
-
München Marienplatz 23:08:00
-
München Isartor 23:10:00
-
München Rosenheimer Platz 23:11:00
-
München Ost 23:14:00
-
München St.Martin-Str. 23:18:00
-
München-Giesing 23:19:00
-
München-Perlach 23:25:00
-
München-Neuperlach Süd 23:27:00
-
Neubiberg 23:30:00
-
Ottobrunn 23:33:00
-
Hohenbrunn 23:35:00
-
Wächterhof 23:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 23:40:00
-
Dürrnhaar 23:44:00
-
Aying 23:48:00