Heimeranplatz in München
Josef-Rank-Weg ,
80686München
The next departure is direction Rotkreuzplatz U.
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 07:04:00
-
Gollierplatz, München 07:05:00
-
Trappentreustraße, München 07:07:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:09:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:11:00
-
Schlörstraße, München 07:12:00
-
Landshuter Allee, München 07:14:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:15:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 07:14:00
-
Gollierplatz, München 07:15:00
-
Trappentreustraße, München 07:17:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:19:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:21:00
-
Schlörstraße, München 07:22:00
-
Landshuter Allee, München 07:24:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:25:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Kazmairstraße, München 07:24:00
-
Gollierplatz, München 07:25:00
-
Trappentreustraße, München 07:27:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:29:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:31:00
-
Schlörstraße, München 07:32:00
-
Landshuter Allee, München 07:34:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:35:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 07:28:00
-
Hansapark, München 07:29:00
-
Baumgartnerstraße, München 07:30:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 07:32:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 07:33:00
-
Poccistraße, München 07:35:00
-
Tumblingerstraße, München 07:36:00
-
Lagerhausstraße, München 07:38:00
-
Ehrengutstraße, München 07:39:00
-
Zenettistraße, München 07:40:00
-
Kapuzinerstraße, München 07:41:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 07:42:00
-
Goetheplatz, München 07:44:00
-
Sendlinger Tor, München 07:47:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 07:50:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 07:51:00
-
Viktualienmarkt, München 07:52:00
-
Blumenstraße, München 07:54:00
-
Gärtnerplatztheater, München 07:54:00
-
Baaderstraße, München 07:56:00
-
Schweigerstraße, München 07:58:00
-
Regerplatz, München 08:00:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 08:01:00
-
Auerfeldstraße, München 08:02:00
-
Orleansstraße, München 08:04:00
-
Ostbahnhof, München 08:05:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 07:35:00
-
Hansapark, München 07:36:00
-
Baumgartnerstraße, München 07:37:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 07:39:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 07:40:00
-
Poccistraße, München 07:42:00
-
Tumblingerstraße, München 07:43:00
-
Lagerhausstraße, München 07:45:00
-
Ehrengutstraße, München 07:46:00
-
Zenettistraße, München 07:47:00
-
Kapuzinerstraße, München 07:48:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 07:49:00
-
Goetheplatz, München 07:51:00
-
Sendlinger Tor, München 07:54:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 07:57:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 07:58:00
-
Viktualienmarkt, München 07:59:00
-
Blumenstraße, München 08:01:00
-
Gärtnerplatztheater, München 08:01:00
-
Baaderstraße, München 08:03:00
-
Schweigerstraße, München 08:05:00
-
Regerplatz, München 08:07:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 08:08:00
-
Auerfeldstraße, München 08:09:00
-
Orleansstraße, München 08:11:00
-
Ostbahnhof, München 08:12:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Astallerstraße, München 07:33:00
-
Elsenheimerstraße, München 07:35:00
-
Hauzenberger Straße, München 07:36:00
-
Lautensackstraße, München 07:37:00
-
Hirschgarten, München 07:39:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 07:40:00
-
Steubenplatz, München 07:42:00
-
Dankwartstraße, München 07:43:00
-
Winthirplatz, München 07:44:00
-
Rotkreuzplatz, München 07:47:00
-
Landshuter Allee, München 07:55:00
-
Schlörstraße, München 07:55:00
-
Donnersbergerstraße, München 07:57:00
-
Donnersbergerbrücke, München 07:59:00
-
Trappentreustraße, München 08:00:00
-
Gollierplatz, München 08:01:00
-
Kazmairstraße, München 08:02:00
-
Heimeranplatz, München 08:04:00
-
Garmischer Straße, München 08:05:00
-
Siegenburger Straße, München 08:06:00
-
Hinterbärenbadstraße, München 08:08:00
-
Westpark, München 08:09:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 08:11:00
-
Pilsenseestraße, München 08:13:00
-
Höglwörther Straße, München 08:14:00
-
Murnauer Straße, München 08:16:00
-
Ratzingerplatz, München 08:17:00
-
Aidenbachstraße, München 08:19:00
-
Kistlerhofstraße, München 08:22:00
-
Leutstettener Straße, München 08:23:00
-
Siemensallee, München 08:24:00
-
Marienstern, München 08:25:00
-
Hofbrunnstraße, München 08:27:00
-
Plattlinger Straße, München 08:28:00
-
Gilgstraße, München 08:29:00
-
Wilhelm-Busch-Straße, München 08:30:00
-
Gulbranssonstraße, München 08:31:00
-
Stäblistraße, München 08:32:00
-
Munckerstraße, München 08:33:00
-
Staffelseestraße, München 08:35:00
-
Züricher Straße, München 08:37:00
-
Limmatstraße, München 08:37:00
-
Forstenrieder Allee, München 08:38:00