Heimeranplatz in München
Josef-Rank-Weg ,
80686München
The next departure is direction Laimer Platz.
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Westendstraße, München 19:47:00
-
Friedenheimer Straße, München 19:48:00
-
Laimer Platz, München 19:50:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Hansastraße, München 19:51:00
-
Hansapark, München 19:52:00
-
Baumgartnerstraße, München 19:53:00
-
Herzog-Ernst-Platz, München 19:55:00
-
Hans-Fischer-Straße, München 19:56:00
-
Poccistraße, München 19:58:00
-
Tumblingerstraße, München 19:59:00
-
Lagerhausstraße, München 20:01:00
-
Ehrengutstraße, München 20:02:00
-
Zenettistraße, München 20:03:00
-
Kapuzinerstraße, München 20:04:00
-
Kapuzinerplatz/Arbeitsagentur, München 20:05:00
-
Goetheplatz, München 20:07:00
-
Sendlinger Tor, München 20:10:00
-
St.-Jakobs-Platz, München 20:13:00
-
Marienplatz (Rindermarkt), München 20:14:00
-
Viktualienmarkt, München 20:15:00
-
Blumenstraße, München 20:17:00
-
Gärtnerplatztheater, München 20:17:00
-
Baaderstraße, München 20:19:00
-
Schweigerstraße, München 20:21:00
-
Regerplatz, München 20:23:00
-
Schwester-Eubulina-Platz, München 20:24:00
-
Auerfeldstraße, München 20:25:00
-
Orleansstraße, München 20:27:00
-
Ostbahnhof, München 20:28:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Schwanthalerhöhe, München 19:51:00
-
Theresienwiese, München 19:52:00
-
Hauptbahnhof, München 19:54:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 19:55:00
-
Odeonsplatz, München 19:56:00
-
Lehel, München 19:58:00
-
Max-Weber-Platz, München 20:00:00
-
Ostbahnhof, München 20:01:00
-
Innsbrucker Ring, München 20:04:00
-
Michaelibad, München 20:06:00
-
Quiddestraße, München 20:08:00
-
Neuperlach Zentrum, München 20:09:00
-
Therese-Giehse-Allee, München 20:10:00
-
Neuperlach Süd, München 20:12:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Westendstraße, München 19:51:00
-
Friedenheimer Straße, München 19:52:00
-
Laimer Platz, München 19:54:00
Route:
-
Heimeranplatz, München
-
Astallerstraße, München 19:50:00
-
Elsenheimerstraße, München 19:52:00
-
Hauzenberger Straße, München 19:53:00
-
Lautensackstraße, München 19:54:00
-
Hirschgarten, München 19:56:00
-
Wilhelm-Hale-Straße, München 19:57:00
-
Steubenplatz, München 19:59:00
-
Dankwartstraße, München 20:00:00
-
Winthirplatz, München 20:01:00
-
Rotkreuzplatz, München 20:04:00
-
Landshuter Allee, München 20:05:00
-
Schlörstraße, München 20:05:00
-
Donnersbergerstraße, München 20:07:00
-
Donnersbergerbrücke, München 20:09:00
-
Trappentreustraße, München 20:10:00
-
Gollierplatz, München 20:11:00
-
Kazmairstraße, München 20:12:00
-
Heimeranplatz, München 20:13:00
-
Garmischer Straße, München 20:15:00
-
Siegenburger Straße, München 20:16:00
-
Hinterbärenbadstraße, München 20:17:00
-
Westpark, München 20:19:00
-
Luise-Kiesselbach-Platz, München 20:20:00
-
Pilsenseestraße, München 20:22:00
-
Höglwörther Straße, München 20:23:00
-
Murnauer Straße, München 20:25:00
-
Ratzingerplatz, München 20:26:00
-
Aidenbachstraße, München 20:27:00
-
Kistlerhofstraße, München 20:32:00
-
Leutstettener Straße, München 20:33:00
-
Siemensallee, München 20:34:00
-
Marienstern, München 20:35:00
-
Hofbrunnstraße, München 20:36:00
-
Plattlinger Straße, München 20:37:00
-
Gilgstraße, München 20:38:00
-
Wilhelm-Busch-Straße, München 20:39:00
-
Gulbranssonstraße, München 20:40:00
-
Stäblistraße, München 20:41:00
-
Munckerstraße, München 20:42:00
-
Staffelseestraße, München 20:44:00
-
Züricher Straße, München 20:45:00
-
Limmatstraße, München 20:46:00
-
Forstenrieder Allee, München 20:47:00
Route:
-
München Heimeranplatz
-
München Harras 19:54:00
-
München-Mittersendling 19:56:00
-
München Siemenswerke 19:58:00
-
München-Solln 20:01:00
-
Deisenhofen 20:06:00
-
Holzkirchen 20:18:00