Fasangarten in München
Tirschenreuther Strasse 24,
81549München
The next departure is direction Ostbahnhof U S.
Route:
-
Fasangarten, München
-
Cincinnatistraße, München 00:26:00
-
Minnewitstraße, München 00:27:00
-
Kiefernstraße, München 00:28:00
-
Landrichterstraße, München 00:30:00
-
Fasangartenstraße, München 00:31:00
-
Obernzeller Straße, München 00:31:00
-
Görzer Straße, München 00:32:00
-
Plassenburgstraße, München 00:32:00
-
Hochäckerstraße, München 00:33:00
-
Ständlerstraße, München 00:34:00
-
Balanstraße, München 00:36:00
-
Klagenfurter Straße, München 00:37:00
-
Thomasiusplatz, München 00:38:00
-
Karl-Preis-Platz, München 00:40:00
-
Anzinger Straße, München 00:41:00
-
Orleansstraße, München 00:42:00
-
Ostbahnhof, München 00:43:00
Route:
-
Landrichterstraße, München
-
Kiefernstraße, München 00:29:00
-
Minnewitstraße, München 00:30:00
-
Cincinnatistraße, München 00:30:00
-
Fasangarten, München 00:31:00
Route:
-
Landrichterstraße, München
-
Fasangartenstraße, München 00:31:00
-
Obernzeller Straße, München 00:31:00
-
Görzer Straße, München 00:32:00
-
Plassenburgstraße, München 00:32:00
-
Hochäckerstraße, München 00:33:00
-
Ständlerstraße, München 00:34:00
-
Balanstraße, München 00:36:00
-
Klagenfurter Straße, München 00:37:00
-
Thomasiusplatz, München 00:38:00
-
Karl-Preis-Platz, München 00:40:00
-
Anzinger Straße, München 00:41:00
-
Orleansstraße, München 00:42:00
-
Ostbahnhof, München 00:43:00
Route:
-
München-Fasangarten
-
Fasanenpark 00:41:00
-
Unterhaching 00:43:00
-
Taufkirchen 00:46:00
-
Furth(b Deisenhofen) 00:49:00
-
Deisenhofen 00:51:00
-
Sauerlach 00:57:00
-
Otterfing 01:02:00
-
Holzkirchen 01:06:00
Route:
-
München-Fasangarten
-
München-Giesing 00:43:00
-
München St.Martin-Str. 00:44:00
-
München Ost 00:45:00
-
München Rosenheimer Platz 00:49:00
-
München Isartor 00:50:00
-
München Marienplatz 00:52:00
-
München Karlsplatz 00:54:00
-
München Hbf (tief) 00:55:00
-
München Hackerbrücke 00:57:00
-
München Donnersbergerbrücke 00:59:00
-
München Hirschgarten 01:00:00
-
München-Laim 01:03:00
-
München-Pasing 01:05:00
-
München-Langwied 01:10:00
-
München-Lochhausen 01:14:00
-
Gröbenzell 01:17:00
-
Olching 01:20:00
-
Esting 01:22:00
-
Gernlinden 01:24:00
-
Maisach 01:27:00
-
Malching(Oberbay) 01:32:00
-
Mammendorf 01:36:00
Route:
-
Fasangarten, München
-
Cincinnatistraße, München 00:46:00
-
Minnewitstraße, München 00:47:00
-
Kiefernstraße, München 00:48:00
-
Landrichterstraße, München 00:50:00
-
Fasangartenstraße, München 00:51:00
-
Obernzeller Straße, München 00:51:00
-
Görzer Straße, München 00:52:00
-
Plassenburgstraße, München 00:52:00
-
Hochäckerstraße, München 00:53:00
-
Ständlerstraße, München 00:54:00
-
Balanstraße, München 00:56:00
-
Klagenfurter Straße, München 00:57:00
-
Thomasiusplatz, München 00:58:00
-
Karl-Preis-Platz, München 01:00:00
-
Anzinger Straße, München 01:01:00
-
Orleansstraße, München 01:02:00
-
Ostbahnhof, München 01:03:00