Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 08:39:00
-
Binau 08:42:00
-
Neckargerach 08:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 08:49:00
-
Lindach 08:52:00
-
Eberbach 08:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 09:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 09:08:00
-
Neckarsteinach 09:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 09:16:00
-
Neckargemünd 09:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 09:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 09:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 09:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 09:30:00
-
Heidelberg Hbf 09:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 09:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 09:45:00
-
Mannheim Hbf 09:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:56:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:59:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 10:04:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 10:07:00
-
Limburgerhof 10:10:00
-
Schifferstadt 10:14:00
-
Böhl-Iggelheim 10:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 10:22:00
-
Neustadt-Böbig 10:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 10:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 10:37:00
-
Neidenfels 10:40:00
-
Weidenthal 10:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 10:48:00
-
Hochspeyer 10:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 10:59:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 08:38:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 08:46:00
-
Neckarzimmern 08:54:00
-
Haßmersheim 08:56:00
-
Gundelsheim(Neckar) 08:59:00
-
Offenau 09:03:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 09:08:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 09:10:00
-
Neckarsulm Nord 09:13:00
-
Neckarsulm Mitte 09:15:00
-
Neckarsulm 09:16:00
-
Neckarsulm Süd 09:19:00
-
Heilbronn Kaufland 09:21:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 09:23:00
-
Heilbronn Industrieplatz 09:25:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 09:27:00
-
Heilbronn Theater 09:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 09:30:00
-
Heilbronn Rathaus 09:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 09:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 09:37:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Busbahnhof, Mosbach 08:50:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 08:52:00
-
Neckarburken 08:56:00
-
Dallau 08:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 09:02:00
-
Oberschefflenz 09:06:00
-
Eicholzheim 09:09:00
-
Seckach 09:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 09:16:00
-
Adelsheim Nord 09:19:00
-
Osterburken 09:23:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Heinrich-Heine-Straße, Mosbach 09:00:00
-
Neckarelz Bama, Mosbach 09:01:00
-
Neckarelz Neckar-Odenwald-Zentrum, Mosbach 09:02:00
-
Neckarelz Unterführung, Mosbach 09:03:00
-
Neckarelz Lindengasse, Mosbach 09:04:00
-
Neckarelz Elzbrücke, Mosbach 09:05:00
-
Neckarelz Bahnhof, Mosbach 09:06:00
-
Neckarelz Pattbergschule, Mosbach 09:15:00
-
Diedesheim Zentrum, Mosbach 09:16:00
-
Diedesheim Schule, Mosbach 09:17:00
-
Neckarbrücke, Obrigheim (Baden) 09:19:00
-
Weißer Stein, Obrigheim (Baden) 09:20:00
-
Kirrstetterstraße, Obrigheim (Baden) 09:21:00
-
Kälbertshausen Rathaus, Hüffenhardt 09:28:00
-
Kälbertshausen Rose, Hüffenhardt 09:29:00
-
Ortsmitte, Hüffenhardt 09:34:00
-
Evangelische Kirche, Hüffenhardt 09:35:00