Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 14:39:00
-
Binau 14:42:00
-
Neckargerach 14:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 14:49:00
-
Lindach 14:52:00
-
Eberbach 14:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 15:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 15:08:00
-
Neckarsteinach 15:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 15:16:00
-
Neckargemünd 15:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 15:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 15:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 15:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 15:30:00
-
Heidelberg Hbf 15:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:35:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 15:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:45:00
-
Mannheim Hbf 15:49:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:06:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:09:00
-
Limburgerhof 16:13:00
-
Schifferstadt 16:16:00
-
Böhl-Iggelheim 16:20:00
-
Haßloch(Pfalz) 16:23:00
-
Neustadt-Böbig 16:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 16:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 16:37:00
-
Neidenfels 16:40:00
-
Weidenthal 16:45:00
-
Frankenstein(Pfalz) 16:48:00
-
Hochspeyer 16:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 16:59:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 14:38:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 14:46:00
-
Neckarzimmern 14:54:00
-
Haßmersheim 14:56:00
-
Gundelsheim(Neckar) 14:59:00
-
Offenau 15:03:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 15:08:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 15:10:00
-
Neckarsulm Nord 15:13:00
-
Neckarsulm Mitte 15:15:00
-
Neckarsulm 15:16:00
-
Neckarsulm Süd 15:19:00
-
Heilbronn Kaufland 15:21:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 15:23:00
-
Heilbronn Industrieplatz 15:25:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 15:27:00
-
Heilbronn Theater 15:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 15:30:00
-
Heilbronn Rathaus 15:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 15:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 15:37:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 14:52:00
-
Neckarburken 14:56:00
-
Dallau 14:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 15:02:00
-
Oberschefflenz 15:06:00
-
Eicholzheim 15:09:00
-
Seckach 15:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 15:16:00
-
Adelsheim Nord 15:19:00
-
Osterburken 15:23:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Heinrich-Heine-Straße, Mosbach 14:58:00
-
Neckarelz Bama, Mosbach 14:59:00
-
Neckarelz Neckar-Odenwald-Zentrum, Mosbach 15:00:00
-
Neckarelz Unterführung, Mosbach 15:02:00
-
Neckarelz Lindengasse, Mosbach 15:03:00
-
Neckarelz Elzbrücke, Mosbach 15:04:00
-
Neckarelz Bahnhof, Mosbach 15:06:00
-
Neckarelz Pattbergschule, Mosbach 15:15:00
-
Diedesheim Zentrum, Mosbach 15:16:00
-
Diedesheim Schule, Mosbach 15:17:00
-
Neckarbrücke, Obrigheim (Baden) 15:19:00
-
Weißer Stein, Obrigheim (Baden) 15:20:00
-
Im Luss, Obrigheim (Baden) 15:22:00
-
Ortsein-/ausgang, Obrigheim (Baden) 15:24:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 15:09:00
-
Binau 15:12:00
-
Neckargerach 15:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 15:19:00
-
Lindach 15:22:00
-
Eberbach 15:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 15:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 15:38:00
-
Neckarsteinach 15:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 15:46:00
-
Neckargemünd 15:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 15:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 15:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 15:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 16:00:00
-
Heidelberg Hbf 16:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:15:00
-
Mannheim Hbf 16:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:26:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:29:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:32:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:34:00
-
Limburgerhof 16:37:00
-
Schifferstadt 16:41:00
-
Böhl-Iggelheim 16:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 16:48:00
-
Neustadt-Böbig 16:53:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 16:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 17:08:00
-
Neidenfels 17:11:00
-
Weidenthal 17:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 17:20:00
-
Hochspeyer 17:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 17:31:00
-
Kennelgarten 17:37:00
-
Vogelweh 17:40:00
-
Einsiedlerhof 17:42:00
-
Kindsbach 17:45:00
-
Landstuhl 17:48:00
-
Hauptstuhl 17:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 17:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 18:06:00