Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 07:09:00
-
Binau 07:13:00
-
Neckargerach 07:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 07:19:00
-
Lindach 07:22:00
-
Eberbach 07:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 07:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 07:38:00
-
Neckarsteinach 07:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 07:46:00
-
Neckargemünd 07:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 07:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 07:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 07:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 08:00:00
-
Heidelberg Hbf 08:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 08:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 08:11:00
-
Mannheim-Seckenheim 08:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 08:16:00
-
Mannheim Hbf 08:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 08:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 08:31:00
-
Limburgerhof 08:37:00
-
Schifferstadt 08:41:00
-
Böhl-Iggelheim 08:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 08:48:00
-
Neustadt-Böbig 08:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 08:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 09:09:00
-
Neidenfels 09:12:00
-
Weidenthal 09:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 09:20:00
-
Hochspeyer 09:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 09:33:00
-
Kennelgarten 09:37:00
-
Vogelweh 09:40:00
-
Einsiedlerhof 09:42:00
-
Kindsbach 09:45:00
-
Landstuhl 09:48:00
-
Hauptstuhl 09:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 09:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 10:06:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 07:16:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 07:24:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 07:38:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 07:46:00
-
Neckarzimmern 07:54:00
-
Haßmersheim 07:56:00
-
Gundelsheim(Neckar) 07:59:00
-
Offenau 08:03:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 08:08:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 08:10:00
-
Neckarsulm Nord 08:13:00
-
Neckarsulm Mitte 08:15:00
-
Neckarsulm 08:16:00
-
Neckarsulm Süd 08:19:00
-
Heilbronn Kaufland 08:21:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 08:23:00
-
Heilbronn Industrieplatz 08:25:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 08:27:00
-
Heilbronn Theater 08:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 08:30:00
-
Heilbronn Rathaus 08:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 08:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 08:37:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 07:52:00
-
Neckarburken 07:56:00
-
Dallau 07:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 08:02:00
-
Oberschefflenz 08:06:00
-
Eicholzheim 08:09:00
-
Seckach 08:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 08:16:00
-
Adelsheim Nord 08:19:00
-
Osterburken 08:23:00