Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 15:39:00
-
Binau 15:42:00
-
Neckargerach 15:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 15:49:00
-
Lindach 15:52:00
-
Eberbach 15:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 16:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 16:08:00
-
Neckarsteinach 16:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 16:16:00
-
Neckargemünd 16:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 16:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 16:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 16:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 16:30:00
-
Heidelberg Hbf 16:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:35:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:45:00
-
Mannheim Hbf 16:49:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 17:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 17:07:00
-
Limburgerhof 17:10:00
-
Schifferstadt 17:14:00
-
Böhl-Iggelheim 17:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 17:22:00
-
Neustadt-Böbig 17:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 17:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 17:37:00
-
Neidenfels 17:40:00
-
Weidenthal 17:45:00
-
Frankenstein(Pfalz) 17:48:00
-
Hochspeyer 17:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 17:59:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 15:38:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 15:46:00
-
Neckarzimmern 15:54:00
-
Haßmersheim 15:56:00
-
Gundelsheim(Neckar) 15:59:00
-
Offenau 16:03:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 16:08:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 16:10:00
-
Neckarsulm Nord 16:13:00
-
Neckarsulm Mitte 16:15:00
-
Neckarsulm 16:16:00
-
Neckarsulm Süd 16:19:00
-
Heilbronn Kaufland 16:21:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 16:23:00
-
Heilbronn Industrieplatz 16:25:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 16:27:00
-
Heilbronn Theater 16:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 16:30:00
-
Heilbronn Rathaus 16:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 16:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 16:37:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach(Baden) 15:52:00
-
Neckarburken 15:56:00
-
Dallau 15:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 16:02:00
-
Oberschefflenz 16:06:00
-
Eicholzheim 16:09:00
-
Seckach 16:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 16:16:00
-
Adelsheim Nord 16:19:00
-
Osterburken 16:23:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Heinrich-Heine-Straße, Mosbach 15:58:00
-
Neckarelz Bama, Mosbach 15:59:00
-
Neckarelz Neckar-Odenwald-Zentrum, Mosbach 16:00:00
-
Neckarelz Unterführung, Mosbach 16:02:00
-
Neckarelz Lindengasse, Mosbach 16:03:00
-
Neckarelz Elzbrücke, Mosbach 16:04:00
-
Neckarelz Bahnhof, Mosbach 16:06:00
-
Neckarelz Pattbergschule, Mosbach 16:15:00
-
Diedesheim Zentrum, Mosbach 16:16:00
-
Diedesheim Schule, Mosbach 16:17:00
-
Neckarbrücke, Obrigheim (Baden) 16:19:00
-
Weißer Stein, Obrigheim (Baden) 16:20:00
-
Im Luss, Obrigheim (Baden) 16:22:00
-
Ortsein-/ausgang, Obrigheim (Baden) 16:24:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 16:09:00
-
Binau 16:12:00
-
Neckargerach 16:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 16:19:00
-
Lindach 16:22:00
-
Eberbach 16:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 16:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 16:38:00
-
Neckarsteinach 16:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 16:46:00
-
Neckargemünd 16:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 16:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 16:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 16:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 17:00:00
-
Heidelberg Hbf 17:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 17:06:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 17:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 17:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 17:15:00
-
Mannheim Hbf 17:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:26:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:29:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 17:31:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 17:34:00
-
Limburgerhof 17:36:00
-
Schifferstadt 17:41:00
-
Böhl-Iggelheim 17:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 17:48:00
-
Neustadt-Böbig 17:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 17:59:00
-
Lambrecht(Pfalz) 18:09:00
-
Weidenthal 18:15:00
-
Hochspeyer 18:22:00
-
Kaiserslautern Hbf 18:30:00
-
Kennelgarten 18:43:00
-
Vogelweh 18:45:00
-
Einsiedlerhof 18:48:00
-
Kindsbach 18:51:00
-
Landstuhl 18:54:00
-
Hauptstuhl 18:58:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 19:01:00
-
Homburg(Saar)Hbf 19:08:00